Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wlacznik swiatel


macjar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zmienilem wlacznik swiatel z 8E0 941 531A na 8E0 941 531B

jakie powinno byc kodowanie zeby dzialal tryb AUTO

ja mam u siebie kodowanie skandynawskie "00012"

i na czym polega tryb AUTO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze czytalem :)

z tego wnioskuje ze tryb "auto" dziala tylko do MCE "F" i czujnik swiatla w lusterku ?

dobrze kombinuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze czytalem :)

z tego wnioskuje ze tryb "auto" dziala tylko do MCE "F" i czujnik swiatla w lusterku ?

dobrze kombinuje ?

bardzo dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kichy to :/

Niestety kolego ale wlacznik AUTO to czesc ktora wspolpracuje tylko z MCE F oraz lusterem z czujnikiem zmierzchu.Wlacznik juz masz to moze warto pojsc dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ten etap doposażania autka muszę zamknąć, bo mam na głowie problem z doładowaniem turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ... a to.... :??????

Swap włącznika A na B (pod kątem przygotowanie do uruchomienia czujnika światła):

Mostkujemy piny 7 i 16 w włączniku świateł (dzięki temu połączeniu zasilimy żółtą diodę AUTO). Oprócz tego pin 7 łączymy z pinem 29 w 32-pinowej kostce MCE (uruchomienie automatycznego włączania świateł gdy włącznik ustawiony zostanie w pozycji AUTO). Następnie łączymy pin 1 przełącznika świateł z pinem 18 w 32-pinowej kostce MCE (ucinamy ori czarny kabelek doprowadzony do pinu 1 w przełączniku świateł, izolujemy go i zostawiamy luzem).

Nie bedzie to działać tak że przełącznik na stałe w pozycji auto i swiatła same się zapalają po odpaleniu silnika ? bez względu na litrkę modułu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi napisali to literka AUTO działa tyko z lusterkiem z czujnikiem światełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sorry za zamieszanie. zawsze myslałem że do instalacji Low można dołożyć włącznik High .pozamieniać piny i gotowe. czujnik owszem jeśli miały by się zapalać same w czasie jazdy (np wjazd do tunelu) .bez czujnika to kilka sekund po włączeniu silnika same by SiĘ zapalały i świeciły aż do zgaszenia silnika.(ocywiście ustawione w pozycji auto ). Tak do tej pory myślaŁEM I zamierzałem założyć u siebie. A TERAZ ZGŁUPIAŁEM I SAM NIE WIEM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myślałem

ale wyprowadzono mnie z "ciemnoty"

musisz mieć:

1. wlacznik AUTO

2. MCE high - obslugujacy czujnik swiatla (w twoim przypadku to chyba z F) :)

3. wlacznik DRL

4. lusterko z czujnikiem swiatla

ja mam do tej pory tylko wlacznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w aucie mam włącznik zwykły bez auto, lecz mam juz nowy z auto od b7 sama funkcja auto działa prawidłowo, po odpaleniu silnika po ok 2-3sek włączaja się światła, po zgaszeniu wszystko gaśnie-czyli prawidłowo, jedynie jest problem z światłami przeciw mgielnymi za równo przednie i tylne nie chodzą, proszę o pomoc które piny należy podmienić aktualnie 531D wcześniej bez funkcji auto 531A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...