Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 Filka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

chciałem się podzielić z Wami info o mojej A4.

Kupiłem ją w lipcu 2011 w Ciechanowie od jednego sympatycznego chirurga, który samochód ten kupił dla swojej żony ( wiem co zaraz powiecie "od kobiety, nie bity" :P ).

Tak się prezentowała tuż po zakupie:

Zdj_cie0078.jpg

Zdj_cie0079.jpg

Zdj_cie0080.jpg

Zdj_cie0081.jpg

Jak się okazało już podczas oględzin auta, do natychmiastowej naprawy kwalifikowała się pompa oleju - jak wiadomo w 2.0 TDI 140 KM był to newralgiczny element.

Audiczka niezwłocznie pojechała do warsztatu na modyfikację napędu pompy oleju z przeszczepem elementów od 1.9 TDI wraz z wywaleniem wałków wyrównoważających - efekt: silnik pracuje jak pszczółka :)

Powoli zaczęło mi jednak brakować mocy :( więc zacząłem się rozglądać za turbo od 170 KM i prawym intercoolerem od tejże wersji ( oczywiście wraz z belką, mocowaniem intercoolera i kierownicą powietrza).

Nowe turbo:

Zdj_cie0517.jpg

Po założeniu gratów auto pojechało na strojenie do Witka z R-Performance (ciekawostka: na dzień dobry bez programu miało 156 KM), gdzie na koniec hamownia wypluła wynik 201 KM i 411 NM

FILEKMF_O2_PL.jpg

Zdj_cie0630.jpg

Kolejnym etapem modyfikacji będzie z pewnością przeszczep układu hamulcowego z jakiegoś bardziej dojrzałego modelu, ponieważ seria nie daje rady :P

Tak przy okazji może ktoś ma do sprzedania taki zestaw: jarzma z zaciskami? ;)

Opublikowano

Fajna furka. Napisz coś o wyposażeniu. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wrclaguna!! :) Dalsze plany to przede wszystkim te hamulce...

@akjam jeśli chodzi o wyposażenie to:

Sportowe fotele z Alcantarą (za***iście wygodne ;) ) z podgrzewaniem

Duża nawi z Bluetooth

Nagłośnienie BOSE

Wielofunkcyjna kierownica

Elektryczny dach

Tempomat

latem brykam na czarnych 18'

no i to chyba tyle. reszta to już standard ;)

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

A tak wygląda na wspomnianych 18" :

DSC_0323.jpg

DSC_0343.jpg

Zdj_cie0474.jpg

Zdj_cie0476.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Super bryka,no i wypas niezly!!!bezawaryjnosci zycze :decayed::decayed: a co do hebli to udez do kolegi "[h=1]devastation" albo "siemiana" pewnie cos poradza[/h]

Opublikowano

Piękna sztuka, jak rozumiem z PL salonu ?

Opublikowano
  • Autor

@TomekTdi moje Audi pochodzi z Belgii

Opublikowano
  • Autor

dzięki ;)

Opublikowano

Jakieś plany co do auta :eusathink: Hamerek tylko nie pisz żebym dzwonił i się pytał nie mam numeru :grin: fajna sztuka do rezania :wink:

Opublikowano
  • Autor

co to znaczy "rezania"?? wybaczcie ale jestem nowy :P co to jest "paździoch" w przypadku samochodu tez nie wiem.... :P

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

a planów poza hamulcami nie mam :) chcę aby pozostał z zewnątrz ładną serią :)

Opublikowano

chcę aby pozostał z zewnątrz ładną serią :)

O to źle trafiłeś tutaj sami wariaci :kox: z czasem zmienisz zdanie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Daniel oglądam Twoją A4 właśnie i powiem Ci że konkret :) właśnie mi przypomniałeś że chciałem założyć zmieniarkę i ewentualnie kamerę cofania... co o tym sądzisz??

Opublikowano

chcę aby pozostał z zewnątrz ładną serią :)

O to źle trafiłeś tutaj sami wariaci :kox: z czasem zmienisz zdanie :grin:

:naughty:
Opublikowano
  • Autor

hahaha już mnie nakręcacie :P ktoś mi odpowie na pytanie zadane niby do Daniela, ale każdego sugestie są cenne!! ;)

Opublikowano
  • Autor
seves, nie rób mi tu OT :whistling:

co to znaczy??

Opublikowano
chciałem założyć zmieniarkę i ewentualnie kamerę cofania... co o tym sądzisz??

No widzisz już zaczynasz po naszemu gadać :kox: każdy nawet mały modzik jest na plus :good:

Opublikowano
  • Autor

no świetnie :P tylko powiedzcie jak się do czegoś takiego zabrać? kiedyś widziałem kamerki cofania na allegro tylko mam wątpliwości czy to jest dobrej jakości.... a co do zmieniarki to czy da się założyć fabryczną zmieniarkę? jaki to koszt??

Opublikowano

A czy masz schowek przystosowany pod ori zmieniarkę :eusathink:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Tutaj masz montaż zmieniarki :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-zmieniarki-cd-a4-b6-239411/

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

A tutaj kamerka cofania :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-oryginalnej-kamery-cofania-blendy-audi-244461/

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Masz lekturkę na dobranoc :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki!! :)

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 21:28 ----------

Witajcie ponownie...

niestety jak to się zdarza szczególnie zimą miałem małą przygodę na drodze, mianowicie skuter wymusił na mnie pierwszeństwo (skutecznie :/ ) i oto efekty:

-do wymiany zderzak

-do naprawy przedni lewy błotnik

-lakierowanie zarysowanych drzwi tylnych lewych

-naprawa i lakierowanie błotnika tylnego

DSC_0078.jpg

DSC_0079.jpg

<br /><br />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.