Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kratka nawiewu od anglika


tomcioo18

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz na mysli te po lifcie to środkowa podobno pasuje bez przeróbek tylko te boczne cos trzeba przerobić. wpisz w wyszukiwarke na pewno nie raz było juz opisywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W boczny krakach angielskich takzwany tunel powierza skierowany będzie do góry, żeby je włorzyć musisz wyciąć kawałek plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założone u siebie właśnie z wersji angielskiej kratki z podświetlaniem tylko kable pociągnąłem, powietrze normalnie płynie z kratek, jedyna różnica to pokrętła są podświetlane odwrotnie i inny jest zakres regulacji kierunku nawiewów (boki) lewy faktycznie trzeba trochę podpicować bo ten kanał się odwraca i trochę haczy nie można do końca włożyć ale wszystko do ogarnięcia

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założone u siebie właśnie z wersji angielskiej kratki z podświetlaniem tylko kable pociągnąłem, powietrze normalnie płynie z kratek, jedyna różnica to pokrętła są podświetlane odwrotnie i inny jest zakres regulacji kierunku nawiewów (boki) lewy faktycznie trzeba trochę podpicować bo ten kanał się odwraca i trochę haczy nie można do końca włożyć ale wszystko do ogarnięcia

tak jak kolega up napisał jest tak. Odradzam Ci anglików. tez sie zastanwiałem nad ang ale kupiłem europa i pasuje wszystko elegancko pare zł wiecej ale masz jak w ori :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, po co bawić się w angola skoro europa jest w podobnych monetkach ??:eusathink:

Czasami cena jest 2krotnie wyższa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie cena bywa dwukrotnie wyższa, i jak ja szukałem to akurat nic nie było oprócz angoli więc w końcu zdecydowałem się na takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...