Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Róznice w klimatroniku przedlift a 1 Lift


ptasior127

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś orientuje się jakie są róznice w klimie przed i po 1 lifcie. Wiem ze po 2 lifcie nawiewy sterowane są całkowicie elektronicznie a przed liftem ( chyba) częściowo podciśnieniami. Chodzi o to ze zmieniłem konsole na 2 lift a wszystkie opisy które udało mi sie znaleśc dotyczą klimy po 1 lifcie. U mnie natomiast była klima z panelem na zarowkach czyli przed liftowa. Po zmianie konsoli i sterownika klimy Vag pokazuje błędy ( oczywiście próbowałem je kasować ) i naiwewy działąją troche kiepsko. Na starym panelu wszystko chodziło ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma zadnych podcisnien tylko silniczki

poszuk,aj na forum gdzies było info w tym temacie

który Cie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obieg zamknięty jest chyba sterowany podciśnieniem Mam gdzieś całą Klimę od jakiejś a4 ( przynajmniej jako od takiej była kupiona )przed liftem albo po 1 lifcie ale nie pamiętam dokładnie z którego roku było auto. Drugą Klimę mam z a4 po 2000r wiec polift i są to zupełnie inne klimy tj. inne obudowy wentylatory itd. A ja potrzebuje konkretnego info czy za różnice miedzy przed a po 1 lifcie. Z tego co udało mi sie znalesc wychodzi ze zmienia sie tylko przewody od podświetlenia i tak tez zrobiłem. Pane świeci ale klima chodzi beznadziejnie i wywala blędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...