Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modyfikacje Oświetlenia i Zderzaka


Hans-Krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem Audi A4 Avant z 98r i potrzebuje małej pomocy:)

zatem:

Posiadam lampy BOSCH uzbrojone w H7+H7+H1 czyli z halogenem przeciwmgłowym, zamierzam zakupić lampy soczewkowe DEPO H7+H7, ale nie chcę rezygnować z halogenów.

Czy istnieje możliwość zamontowania zderzaka poliftowego z miejscem na halogeny (dokupić halogeny) i żeby wszystko działało jak trzeba?

Co muszę dokupić? i czy ewentualnie zderzak z S4 z halogenami również podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lampy soczewkowe bez problemu założysz, jest o tym wątek:wink:

2. zderzak poliftowy tez założysz bez problemów, potrzebne będa ślizgi do niego:wink:

3. będziesz musiał przedłuzyć instalacje do halo w zderzaku

4. możesz też zaadoptować same halogeny z polifta do swojego zderzaka, jest o tym wątek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak od eski tez ci podejdzie ale na odwrot jak w polifcie, bo slizgi zostają te co masz ale potrzebne ci będą inne "kły" -mocowania zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plany masz niezłe, ale mam nadzieję uświadamiasz sobie że cena zderzaka od s4 z kratkami i belką i do tego halogeny bedzie sporo większa od wyrezania halo np w przedlifcie? ( wiem coś o tym bo przerabiałem ten temat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o tył to ja proponuje zderzak od polifta zainstalować podejdzie napewno i dyfuzor też fajny jest :) pomalujesz pod kolor nadwozia i baja

1. Zderzak przód goły kosztuje 700zł

2. Progi około 500 zł

3. Zderzak tył hmm myślę z 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratka 1szt - 150zl

Srodkowa kratka - 60zl

Halo - 300-450

No i dolicz malowanie ale to juz w zaleznosci od zakladu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to wyceńmy

1. Zderzak p

Zderzak Audi S4 B5 (2825156240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 750zł

Zderzak przedni Audi S4 B5 (2794230996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 800zł

Zderzak Audi S4 B5 95-00 (2784506602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 800zł

AUDI A4 A 4 S4 S 4 1995 - 2001 R. + KRATKA (2781079415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 900zł z 1 kratka

ZDERZAK PRZÓD + BELKA AUDI S4 95-00R ORYGINAŁ (2781480590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -900zł z belką

AUDI S4 A4 S-Line B5 zderzak kratki 95-01 ORYGINAL (2813137042) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 900 mozna już założyć na auto prawie kompletny

95-01r Audi A4 S4 ładny zderzak przód oryginał (2824605283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 975zł

audi s4 99-05r zderzak kompl. z belka nieklejony (2823435203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 1000zł nieklejony

Jak widać w każdym brakuje spryskiwaczy, same dysze sa takie same jak w zwykłych zderzakach, koszt nowych zamienników to 160zł, do tego trzeba dokupić zaślepki, wąż, pompke przekaznik.. kratki zderzaka

KRATKI KRATKA ZDERZAKA PRZÓD AUDI S4/RS4 95-01 (2760617481) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

halogeny są nie osiagalne

2. Zderzak t

http://allegro.pl/audi-s4-sedan-tylni-zderzak-i2791569559.html- 800zł

Audi S4 1998 rok 4 drzwi sedan - zderzak tylny (2810904745) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - 800zł

Pozatym są tylko do avanta:decayed:

3. Progi

AUDI S4 A4 PRÓG PROGI KOMBI (2766596774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I tu dla nie wtajemniczonych, kupno samych nakładek zewnetrznych to zbyt mało by je załozyć, potrzebne są jeszcze listwy naprogowe, listwy drzwiowe oraz mocowania progów, jak sie tego nie zdobędzie to trzeba usuwać listwy drzwiowe A4 i malować dolne krawędzie drzwi, trzeba tylko kupić mocowania(kpl kosztuje 150zł)

4. Koszty wysyłki, min 50zł za zderzak, takzę poczta zainkasuje za wszystko 200zł jeśłi z alegro będzie sie wszystko brać:wink:

5. malowanie, przewaznie 250zł za zderzak, 100-150 za 1 próg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, To moje aspiracje lekko przygasły:) ale tak jak napisał MatUSh

kupie na razie zderzak poliftowy przedni i tylni,zmienie lampeczki i zajme sie mocą i heblami a body przyjdzie z czasem:) jakby nie było to dopiero mam audiczke od ponad miesiąca i pomalutku kompletuje graty,niemożna mieć wszystkiego choć apetyty mam wielkie ale czuje że z waszą pomocą wszystko sie uda:) dzieki za każdą wypowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie podepne pod ten topic, czyli mam rozumiec, ze jak w u siebie (II lift) mam te dziwne nakladki na drzwiach a progi gole, to zeby zaadoptowac progi z eSy musze te nakladki sciagnac, malowac to co po nich zostanie, mocowania miec do progow i dopiero ladowac progi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie podepne pod ten topic, czyli mam rozumiec, ze jak w u siebie (II lift) mam te dziwne nakladki na drzwiach a progi gole, to zeby zaadoptowac progi z eSy musze te nakladki sciagnac, malowac to co po nich zostanie, mocowania miec do progow i dopiero ladowac progi?

jak nie kupiłes kompletnych progów z listawami drzwiowymi to w sumie tak zerknij do mnie na wątek, ogólnie fajnie to wyglada, tylko tylko droższe w wykonaniu, ale pozbywasz sie drogiej wadliwej czesci jaką są listwy drzwiowe:decayed: w dziale warsztat jest opis jak to zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie podepne pod ten topic, czyli mam rozumiec, ze jak w u siebie (II lift) mam te dziwne nakladki na drzwiach a progi gole, to zeby zaadoptowac progi z eSy musze te nakladki sciagnac, malowac to co po nich zostanie, mocowania miec do progow i dopiero ladowac progi?

jak nie kupiłes kompletnych progów z listawami drzwiowymi to w sumie tak zerknij do mnie na wątek, ogólnie fajnie to wyglada, tylko tylko droższe w wykonaniu, ale pozbywasz sie drogiej wadliwej czesci jaką są listwy drzwiowe:decayed: w dziale warsztat jest opis jak to zamontować

no dokladnie, wlasnie tak mi sie podoba jak u Ciebie np. czyli masz zalozone progi z eSy tylko? to elegancko to wyglada, na wiosne sie wezme za sciaganie tych parchatych listew z drzwi, bo szpeca autko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie podepne pod ten topic, czyli mam rozumiec, ze jak w u siebie (II lift) mam te dziwne nakladki na drzwiach a progi gole, to zeby zaadoptowac progi z eSy musze te nakladki sciagnac, malowac to co po nich zostanie, mocowania miec do progow i dopiero ladowac progi?

jak nie kupiłes kompletnych progów z listawami drzwiowymi to w sumie tak zerknij do mnie na wątek, ogólnie fajnie to wyglada, tylko tylko droższe w wykonaniu, ale pozbywasz sie drogiej wadliwej czesci jaką są listwy drzwiowe:decayed: w dziale warsztat jest opis jak to zamontować

no dokladnie, wlasnie tak mi sie podoba jak u Ciebie np. czyli masz zalozone progi z eSy tylko? to elegancko to wyglada, na wiosne sie wezme za sciaganie tych parchatych listew z drzwi, bo szpeca autko :-D

to przejrzyj dobrze watek o montazu tych progów, drzwi masz do malowania do listwy ozdobnej, oraz błotniki, przedni błotnik do naspawania:wink: progi są z PURu wiec nie spawalne jakby co:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...