Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przekreslony kluczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam mianowicie taki problem ze czasami po podpaleniu auta i ruszeniu zapala sie na chwile kontrolka przekreslony kluczyk mial moze ktos podobny problem ???

co oznacza ta kontrolka i czy jest to grozne??

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy ciezko mam auto od dwuch dni

Opublikowano

masz keyless go?

Opublikowano
nie wiem czy ciezko mam auto od dwóch dni

Przed zakupem nie sprawdzales auta ?

Podepnij kompa i wklei tu błedy :wink:

Opublikowano
  • Autor

sprawdzalem ale u mnie jest ok alel jak moja dziewczyna jezdzi to sie pokazuje , nie mam mozliwosci podpiecia kompa jestem za granica a moge na tym jezdzic?? moze zle ona odpala auto??

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Jeszcze jedna sprawa : jak wkladam kluczyk odpala sie navi i jak wciskam raz to odpala sie auto( nie powinno odpalic pierwszo zaplonu , a po dalszym nacisnieciu odpalic auta??)

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

masz keyless go?

tak mal

Opublikowano

A w instrukcji nic o tym nie ma ?

Opublikowano
  • Autor

nie moge znajsc takiego symbolu jest tylko kluczyk przekreslony jedna kreska a nie X , a jak prawidlowo odpala sie auto ??? prosze krok po kroku moze robie jakis blad i dlatego , poniewaz raz jest ok a raz nie

Opublikowano

Moze baterie padły w kluczyku i tak sygnalizuje ? Kiedyś miałem ciekawą historie z keyless go , pod sklepem były zakłócenia od alarmu jak powiedział właściciel nie pierwsza bryka nie chce tu odpalić , przepchnęliśmy autko 30 metrów i odpalił bez problemów :D

Opublikowano
  • Autor
Moze baterie padły w kluczyku i tak sygnalizuje ? Kiedyś miałem ciekawą historie z keyless go , pod sklepem były zakłócenia od alarmu jak powiedział właściciel nie pierwsza bryka nie chce tu odpalić , przepchnęliśmy autko 30 metrów i odpalił bez problemów :D

mysle ze raczej nie poniewaz auto owiera bez problemu z dalekiej odleglosci i auto mi pali i jezdzi normalnie tylko od czasu do czasu po odpaleniu zapala sie ta kontrola jak dzis bd to samo to zmienie kluczyk na zapasowy i zob

Opublikowano

Bez kompa sie nie obejdzie :wink: podepnij gdzies i bedzie wiadomo co go boli .

Na razie mozesz smiało jezdzić.

Opublikowano
  • Autor
Bez kompa sie nie obejdzie :wink: podepnij gdzies i bedzie wiadomo co go boli .

Na razie mozesz smiało jezdzić.

na swieta jade do polski moge poczekac az do swiat ???

Opublikowano

Witam. Też ostatnio kupiłem B8 i też miałem taki problem. Doszedłem do wniosku, że kluczyk w stacyjce po odpaleniu nie wraca dokładnie tam gdzie powinien. Myślę, że problemem mogą być zabrudzone "wgłębienia" po bokach klucza. Wyczyść je i powinno pomóc.

Opublikowano
masz keyless go?

tak mal

no to w takim wypadku bateria jest slaba. odpalasz kluczykiem czy przyciskiem?

Opublikowano
  • Autor
masz keyless go?

tak mal

no to w takim wypadku bateria jest slaba. odpalasz kluczykiem czy przyciskiem?

kluczykiem , dzisiaj wezme zapasowy kluczyk i zob

Opublikowano

sproboj przyciskiem... jesli bateria slaba powinien nie odpalic...

Opublikowano
  • Autor
sproboj przyciskiem... jesli bateria slaba powinien nie odpalic...

jakim przyciskiem???

wzialem zapasowy ale rano zapalila sie kontrolka ale teraz przez caly dzien jest ok zob co bd dalej

Opublikowano

Po pierwsze nie masz keyless go a po drugie, nie widzisz mojego poprzedniego posta?

Opublikowano
  • Autor
Po pierwsze nie masz keyless go a po drugie, nie widzisz mojego poprzedniego posta?

mam taki kluczyk ze wkladam i go wciskam i zapalam auto ??!!! a jak to moge przeczyscic ???

Opublikowano

Po bokach kluczyka są takie rowki. Sprawdź, u mnie pomogło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.