Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka usb sd


Son_Czwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Też chciałbym dowiedzieć się jak sprawuje się ta zmieniarka w praktyce, bo z tego co słyszałem potrafi się zawieszać/zacinać. A dowiedziałem się tego od osoby sprzedającej radia audi na allegro i zaproponowała mi to AUDI VW PHATBOX 20 GB MUZYKI PROMOCJA ŚWIĄTECZNA (2906133330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z tym że cena jest trochę wysoka. Ale z kolei może lepiej dołożyć trochę zł i mieć lepszy sprzęt z którym nie będzie problemów. Czekamy z kolegą Son_Czwa na podpowiedzi i rady.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, urządzenie działa. Problem jest z moim radiem.

Jestem nawet pod wrażeniem jakości, oczywiście w porównaniu do transmiterów czy innych dziadostw tego typu.

Jak zacznie współpracować z moim sprzętem to zobaczymy jak się sprawdza na dłuższą metę.

A może miał ktoś podobny problem z radiem? (Symphony 2)

Bo najpierw przestały mi działać płyty, a teraz nie chce wystartować z tą zmieniarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowanie, ps. mam tego typu urządzonko innej firmy już dwa lata, działa rewelacyjnie jak na takie urządzenia, jakość dźwięku zadziwiająco prawie bardzo dobra, dla zwykłego laika świetna :wink: jedyne co mnie wkurza to przewijanie piosenek.. wolno przelatuje no ale tak to bardzo bardzo pozytywnie jestem zaskoczony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie.

Sprawdź vagiem kodowanie radia. Ostatnia cyfra mówi pod jaki osprzęt jest zakodowane radio.

Ostatni cyfra kodowania mówi jaki osprzęt obsługuje radio.

Dodaj do swojej wartości 2 i i zobaczysz co będzie.

Tu masz linka do całego opisu kodowania

Audi Radio Generation II - Ross-Tech Wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...