Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dach po gradobiciu


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miał ktoś styczność z jakąś firmą co usuwa takie wgniecenia i czy opłaca się to robić.Wgniotki nie sa duże ale trochę ich jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o kolesiu z Kielc co robi właśnie takie rzeczy, ponoć nawet w miarę dobrze mu to wychodzi, jak widzi że nie ma sensu to się nie łapie. Jak by co to dopiero jutro bym miał na niego jakieś namiary.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miał ktoś styczność z jakąś firmą co usuwa takie wgniecenia i czy opłaca się to robić.Wgniotki nie sa duże ale trochę ich jest

Jak wgniotek jest sporo, to nie wiem czy taniej nie wyjdzie polakierować cały dach. Podejrzewam że z każdą dziurką jest trochę roboty, jak to pomnożyć razy ilość, to pewnie nie będzie się opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągają elektromagnesem niektóre firmy, koszt przybliżony do malowania, tyle ze lakier orginalny, nikt nie musi wiedzieć ze były gnioty, nikt Ci potem nie zarzuci po malowaniu ze auto na dachu kiedyś leżało i nie sprzedaż, ja pomalowalem tylko dlatego ze brat rodzony lakiernikiem jest i za darmo malował, tyle ze ja miałem dach maskę i klapę bagaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cenowo wychodzi podobnie, albo nawet ciut drożej, to pewnie że lepiej usunąć wgnioty bez malowania :) Gorzej jak koszt przekracza 3-4 krotnie koszt malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu w zach pom było gradobicie jak piłki golfowe , 90 % aut obitych, przyjechała firma z Warszawy , za usuniecie bitek z całego auta brali 1500 zł, siana natrzepali a natrzepali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu moje auto przeszlo gradobicie grad wielkosci sliwek na samym dachu 22 wgnioty plus reszta elementow !!blacharz zaspiewal 1500zl w tychah gostek co wyciaga takie wgniecenia zaspiewal 850zl i odalem mu auto po 2 dniach odebralem i szok nic nie widac i tak juz po 4 latach nic zlego sie w tych miejscach nie dzieje wiec szukaj jakiegos obciagacza:decayed: w swojej okolicy polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koledzy mają rację z "wyciągaczem" ale cos mi się wydaje że jeden się ceni tak a drugi inaczej. Chyba jednak lepiej sie sugerować tym sposobem, który jest efektowniejszy i trwały. Widełki cenowe juz podane więc jakby co to wiesz że nie pozwolisz się oskubać:). Ciekawy jestem efektów magii elektromagnesu:wink:. Swoja drogą że też kawałki lodu mogą doprowadzić do sporego topnienia gotówki....:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka aut znajomych przed i po i efekt taki ze nic nie widać poprostu , żadnej magii tylko za***isty iscie sposób, mega w porównaniu z malowaniem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...