Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Box to zło !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktoś zechce zamontować sobie box do auta to niech się lepiej dobrze zastanowi zanim to zrobi :lol:

Polecam lekture :arrow: http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=32582

Dodam tylko , że to już nie pierwszy taki popis w wykonaniu firmy o której mowa :wink:

Opublikowano

no dobrze , ja mam chipa od nich i naprawde nie nazekam - już od roku ale mimo to chciał bym shamowac powtórnie autko ponieważ gdy mi go zaaplikowano hamownie mieli nową wtedy i niestety brak było jak narazie klimatyzacji wiec musze hamowac powtórnie tylko nie wiem czy nie w VTG w Krakowie tego nie zrobię

Opublikowano
  • Autor

VTG w Krakowie jest :shock: Proponuje pojechać do chłopaków z TTC www.ttc.pl :wink:

Opublikowano

Hugo !! a gdzies Ty sie tam zapuścił na skodę?? jak by audi tam nie było :mrgreen:

[ Dodano: 2006-04-14, 21:10 ]

ciekawa oferta TTC a jestem w Krakowie 3x w tygodniu , trochę się cykam bo jak wyjdzie coś nie tak to znowu będe myslał i ładował kasę a tak to jezdzę - ta obciazeniówka mnie ciagnie tam , nic wiecej ale dwie paczki to trochę duzo , moze jak by wiecej osób było to na pewno hurt = znizka

[ Dodano: 2006-04-14, 21:11 ]

no i chjipowałem wtedy na 15'' a teraz mam 17'' i mógł bym sie rozczarowac osiagami

Opublikowano

przy 1.8 t po vtechu,bałbym sie odpalac furaka a co dopiero nim jezdzic!a oczywiscie pomiar afr byl wykonywany :razz:

Opublikowano
przy 1.8 t po vtechu,bałbym sie odpalac furaka a co dopiero nim jezdzic!a oczywiscie pomiar afr byl wykonywany :razz:

ja już nic nie rozumiem , przeciez mija rok jak go chipowałem u nich

i nic się nie dzieje to dlaczego mam sie bać? nie jezdże agresywnie

no chyba ze mnie ktoś podpuści oraz przy wyprzedzaniu - to tak

Opublikowano

Ja polecałbym TTC ,chłopaki są konkretne i z tego co wiem jakis większych bubli nie mieli :wink:

Opublikowano

jade do nich na Ciepłowniczą w Krakowie na poczatku tygodnia - tak się umówiłem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam .. Mam pytanie gdzie mógłbym najblizej udać sie na hamownie (mieszkam koło zielonej góry)... poznań? Ile taka przyjemność kosztuje ? Mam 1.9 tdi 110 km i wydaje mi sie ze jest w niej chip udało mi sie bez wiekszego wysiłku pocisnać (220km/h).. a o ile wiem od róznych uzytkowników to vmax wynosi 197 200.. Wiec co jest grane?

Opublikowano

pewnie masz krecony licznik i ktos wskazówke za wysoko ustawil :wink:

Opublikowano

Licznik nie kantuje!! koła tez (205/60/15) .. probowałem sie z a6 2.5 tdi 150 km 99rok.. to zmieszałem ją z błotem

Opublikowano

jedz do wroclawia na rolki,

Opublikowano

oki.. A jaki jest tego koszt ?

Opublikowano
oki.. A jaki jest tego koszt ?

150 zł ośka , 200 zł quattro

Opublikowano

ok dzieki .. pozdrawiam

Opublikowano
150 zł ośka , 200 zł quattro

Oj we wrocku za Quattro krzykneli mi 300 zlotych. Chyba ze robisz modyfikacje to moze mniej biora.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.