Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centralny zamek


ulasiuk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Centralnym zamkiem w moim aucie. Dzisiejszy delikatny mróz odrazu dał mi sie odczuc . Konkretnie , otwierajc samochod z pilota nie otwieraja mi sie drzwi kierowcy i pasazera z przodu . gdy zdjałem tapicerke z drzwi kierowcy ujrzałem ...a własciwie nic nie ujrzałem . pomyslałem ze to moze byc spowodowane jakas wilgocią w tym mechanizmie zamykajacym auto . postanowiłem wstrzyknac tam cos aby ewentulanie go rozmrozic . Po chwili podjałem kolejną próbe otworzenia drzwi niestety teraz razem z drzwiami tylnymi i bagaznikem opadała takze szyba kierowcy . Czym to moze byc spowodowane ?? i jak usunąc usterke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprawdził całą instalację, zaczynając od pompki łącznie z jej rozebraniem i sprawdzeniem wszystkich połączeń, kończąc na poszczególnych wyłącznikach i wtyczkach. Trochę roboty, ale warto. Osobiście miałem taki problem w pompce, nie wiem skąd znalazł się kawałem opiłka metalu na ścieżkach i robiło mi zwarcie, nie mogłem się dostać do samochody:wallbash: i musiała jechać po klucz 100km. I jeszcze ułamany jeden z pinów w wyłączniku od kierowcy i się nie otwierały. Więc sprawdź wszystko, może gdzieś wodę masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naj prościej i najszybciej jest podstawić drugą pompkę. Podejrzewam że w twojej " umiera " elektronika - steruje zmykaniem i szybami. podaj jaki masz nr pompki , może ktoś w okolicy takową ma u siebie to na chwile wsadzisz i sprawdzisz efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...