Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko


baxter007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, u mnie kapie z okolicy termostatu. Jest tam jakaś uszczelka czy trzeba całość wymienić?

jest gomowy oring groszowe sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem u brolera uszczelkę i wyszło że jest przedmuch. dziś rozebrałem auto.

Do wymiany poleciał rozrząd mimo że ma 30tys km, pompa wody, uszczelniacz wałka rozrządu, świece, szklanki, paski, olej i filtry, płyn chłodzący i kpt uszczelek na kolektory i dekiel. Koledze odpalam 400zł i klAmoty do 1500zł.

Jutro składam wiec nie wiem jakie efekty, ale na uszczelce śladów awarii nie widać.

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

mam nadzieję że parę lat nie będe mu w gardło zaglądał.

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 23:49 ----------

swiece bosch, paski contitech, rolki ina, pompa wody hepu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie i jednocześnie zagadke, ktorej sam nie potrafie rozwiązać:facepalm: Mam płyn w zbiorniczku przyjzdzając do domu z 500 km trasy. Rano ide do samochodu, odpalam go po czym miga kontrolka ze nie ma plynu;/ zagladam i rzeczywiscie go nie ma! Kiedy samochod jest w ruchu plynu nie ubywa, a gdy przestoi noc plynu brak:shock3: i o co chodz?? Dodam ze nie zauwazylem wyciekow na sniegu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...