Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słabo świecący termometr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem z termometrem i ogólnie z całym wyświetlaczem. Gdy auto jest zimnie wszystko ładnie świeci, gdy się rozgrzeje i np jadę w trasie słabo świeci prawie nie widać jaka jest temperatura itd. W czym problem.

I druga sprawa mam 40% amortyzatorów z tyłu musze już wymieniać?

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

pomoże ktoś??

Opublikowano

z tym wyswietlaczem najprawdobodobniej linie siadaja ,a co do amortyzatorow to mysle ze po malu powinienes sie zaczac rogladac za nowymi bo 40% to jest minimalny prog dolny jak zejda ponizej 40% szroty :whistling:

Opublikowano
  • Autor

można jakoś te linie naprawić?

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

Jakie amorki polecacie?

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Myslałem o tych

AMORTYZATORY * BILSTEIN * TYŁ * AUDI * A4 * B5 (2800232787) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

AMORTYZATORY SACHS TYŁ AUDI A4 B5 SEDAN AVANT KPL (2779851030) - motoAllegro

Opublikowano

Wyświetlacz przygasa jak się rozgrzeje ponieważ jest już uszkodzony. Jeżeli masz 1/2 fisa czyli mały wyświetlacz to ciężko go dostać do licznika Jaeger a jeżeli cały duży fis to jest wiele firm które wymieniają. Poszukaj w necie wszystkiego się dowiesz.

Opublikowano
można jakoś te linie naprawić?

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

Jakie amorki polecacie?

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Myslałem o tych

AMORTYZATORY * BILSTEIN * TYŁ * AUDI * A4 * B5 (2800232787) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

AMORTYZATORY SACHS TYŁ AUDI A4 B5 SEDAN AVANT KPL (2779851030) - motoAllegro

wedlug mnie jaki i jedne tak i drugie sa dobre :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie. Mam 1/2 fisa

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

Pod jakim hasłem mam szukac w googlach firmy naprawiające fisa?

Opublikowano

nie lepiej kupić ładną używke ? różnie to bywa z tymi naprawami...:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Na allegro strasznie drogie są używane liczniki z 500zł trzeba zapłacić. Naprawa chyba taniej wyjdzie

Opublikowano
Dzięki Panowie. Mam 1/2 fisa

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

Pod jakim hasłem mam szukac w googlach firmy naprawiające fisa?

a na spoty jezdzisz bo widze ze jestes z Kielc a tam u was podajze jest kolega grzanek z tego co pamietam on chyba sie zajmuje naprawa licznikow itp. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.