Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jakie tarcze i klocki ?


franio

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej firmy polecacie zestawy, lepsze brembo czy zimerman, te grin stuff naprawdę są tak dobre, a może coś innego. :a4fan: Potrzebuję coś dobrego, żeby wytrzymywały ciężkie, częste hamowania przy dużych prędkościach, może ktoś ma już jakieś doświadczenia? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamontowałem sportowe ate nacinane i klocki z tej samej firmy jak narazie jestem zadowolony

jesli chodzi o zimmerman to wysoka pułka i drogie ale jak masz sianka to warto zimmermann

tak wogole to ten temat był wałkowany na wielka skale na forum poszukaj a dowiesz sie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze daj gładkie Zimmermanna i do tego ferodo DS performance

i bedziesz wniebowzięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) sam trochę szukałem na forum, ale jeszcze się jakoś nie dogrzebałem :hi:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 08:50 _________________________________________________to Zimmermann jest lepszy od Brembo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item378498442_tarcze_ebc_turbo_groove_audi_a4_a6_superb_passat.html

zakładaj takie i dobe klocki w cenie 300zł tylko nie zapomnij zapiać pasów przy chamowaniu bo stracisz górne jedynki :polew:

a ja mam cos takiego[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 19:46 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item374855447_tarcze_audi_100_a4_a6_c4_c5_superb_ate_nacinane.html

i jak narazie jestem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATE lub Brembo+Ferodo w zupełności wystarczy i na pewno będziesz zadowolony. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, było już na ten temat pełno tematów.

Czy tak ciężko jest użyć :szukaj:

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...