[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor

robert191

...ważne , że wszyscy są zdrowi, już się boją i zmiany robią buahahaha :polew:

i znowu się robi "Boruc vs Chorwacja"

Chorwaci dali nam pograć kilka minut i wszystko wraca do "normy"... Jedynie Boruc sie nie dostosował do formy drużyny... :th:

3 x Boruc kur.....a i jak my mamy awansować ja pie.....e

Dosrodkowania niecelne, przyjecia pilki nie ma, strzalow tez, rozegrania tez nie ma... pocieszam sie, ze pierwsze polowy w poprzednich meczach tez byly nedzne :tongue4:

41. min. Austria - Niemcy WATCH: Awantura na boisku. Trenerzy się pokłócili i obaj dostali czerwone kartki. Schodzą do szatni.

39. min. Austria - Niemcy WATCH: Jesteśmy lata świetlne od cudu. Austriacy są 10 klas gorsi od Niemców. Nadrabiają kilka klas ambicją, ale to wszystko.

:polew::decayed::kox:

Artur Boruc :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.