Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dwa pytania


krzeysiujarzyna90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam do was dwa pytania:

1. Czy sprawdzał ktoś u siebie jak to jest z podgrzewanymi lusterkami?? bo wczoraj mierzyłem prąd w lusterkach bo myślałem że nie dochodzi bo mi nie grzeją lusterka i co zauważyłem po włączeniu ogrzewania tylnej szyby napięcie było 13.7 a jak wyłączyłem ogrzewanie tylnej szyby to napięcie powinno spaść do zera a ono wzrosło do 14.3 i mam pytanie czy to normalne??

2. I teraz bardziej irytujący problem bo jak się zrobi troszkę zimniej np tak jak dziś lekki przymrozek podczas jazdy po nierównościach strasznie trzeszczy przednia szyba tak jak by się coś łamało macie jakiś pomysł jak temu zaradzić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ogrzewanie tylnej szyby bierze duzo pradu i jak je wlaczasz to napiecie automatycznie spada a jak wylaczasz to analogicznie wzrasta ; ) zapewne bedzie tak tez jak wlaczysz swiatla .

2. no dziwne troche watpie zeby bez wyjecia jej cos zrobic. moze klej jako szczeliwo juz zestarzalo sie i sparcialo chociaz nie powinno tak byc. Ewentualnie wyjac i wlozyc na swiezy klej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za braki w profilu już uzupełniłem a co do tych lusterek to u mnie po włączeniu ogrzewania tylnej szyby powinny działać tylko że mam maty popalone ale zastanawia mnie fakt że po włączeniu tylnej szyby jest napięcia 13.7 w lusterkach a po wyłączeniu tylnej szyby lusterka powinny się też chyba wyłączyć a one grzeją dalej dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany mat zapraszam do działu warsztat :wink: Można też kupić gotowe wkłady po ok 35zł za sztukę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia szyba to nie tylko u ciebie strzela u mnie jest tak samo jak zrobi sie troche zimniej to zaraz peka cos w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam zrobic pewnie trzeba szybe wyciagnac a jak narazie to sie obedzie ze 4 razy popeka i przestaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...