Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 S-line by RalphA4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Wiec nadszedł ten wspaniały czas kiedy mogę się pochwalić i właściwie założyć temacik dla mojej Audiczki :D Do tej pory woziłem się samymi japońcami wiec auto grupy wag to spora zmiana. Rodzice maja okte II wiec na tej podstawie mogłem podpatrzeć że grupa wag jest wporządku, przekonałem się i po krótkich ale intensywnych oj bardzo intensywnych poszukiwaniach zakupiłem A4 B6 :D

Do tej pory jeździłem :

Mazda Mx-6 2.5 V6 :D:D:D

15112009587.jpg

C23040751_7.jpg

A jest A4 b6

Wyposażenie :

- Silnik AWX 130Km

- Zawieszanie s-line 1BV

- Listwy s-line

- 4 koła alusy 17 S-line, kapcie 235/45/17

- Parujące reflektory :]

- Radyjko 1 din, ori Audi ale jakie to nie pamietam

- Bose nawet lanie gra

- Czarna podsufitka

- Siedzenia są 2 z przodu i kanapa z tył :D taka dziwna wersja :D

- Grzane kubły przód

- Pakiet oświetlenia

- Pakiet oświetlenia gałka i kubek

- Listwy szczotkowane alum.

- 2 elektryczne szybki

- lusterka elektryk

Trochę fotek

C23422645_1.jpg

20120723_194536.jpg

C23422645_4.jpg

Środeczek:

C23422645_7.jpg

C23422645_8.jpg

Dobra Audiczka zakupiona wszystko fajnie pięknie, następnie pełna rejestracja na forum, parę wątków przeglądnięte, podejrzane klubowe audiczki kolegów i zaczęło się :/ na dobre zachorowałem na tą markę i mój prywatny egzeplarz :D i sukcesywnie przewalam cala kase na auto :/ ech

Co zostało zrobione:

-Kompletny rozrząd płyny, eksploatacyjene

-Montaż alarmu

-Montaż czujników cofania narazie nie ori

-wsadzone xeny zamiast standardowych żarówek H7 ( chinole ale nie ma źle)

-białe ledy w postoje

-białe ledy w drzwiach lampach itp

-tempomacik :D

-podgrzewane lusterka

-wymiana tarcz, zacisku

-siłownik schowka, wraz ze schowkiem

-przewody hamulcowe

-świeczki,( 1 sprawna a reszta padło)

-czyszczenie wtrysków ( trefna ropa)

-konserwacja podwozia

-akus

-lodowe podświetlenie tablicy

*następnie nadszedł czas na troszeczkę dłubnięcia mechaniki ;]

-Turbo Brd

-Intercooler

-Kompletny dolot + downpipe By Oriwol :) serdeczne podziękowania

-Wirus by Aligator :) również serdeczne podziękowania

20120423_101029.jpg

20120423_100944.jpg

No i Wykresik XD

WYKRES.jpg

Plany przyszłościowe oczywiście są zacne i właściwie to jedyne co może pokrzyżować plany to mamona :/

tak po krótce:

-Q:quattro: Done -Serdeczne podziękowania dla Nosb'a

-Rnse Done

-kiera multi Done

-kolor zegar Done

-bixy + malowanko Done -Serdeczne podziękowania dla Qwertego

-zderzaki s-lina, spryskiwacze i 2 rurki

-podwójny wydech Done-Serdeczne podziękowania dla Nosb'a

-VFIZ

-swap hampli na jakies 300 albo coś w ten deseń

-Lepsza Felga ( krecona z merca z polerowany rantem)

427f682556ddb726med.jpg

-zmiana na gwint, może air ale raczej gwint bo troszkę przeraża mnie 1BV i zima :/

-skrzynia 6 Done-Serdeczne podziękowania dla Nosb'a

-montaż listwy Q Done

-montaż tylnych elektryków

-zmiana foteli

-składane fotochromy

-fotochrom do srodka

-może podgrzewana szyba

-wymian ramion wycieraczek na plaskie

-nakładki progowe

-listwy na drzwi pakietu s-line

Na pewno jeszcze coś się urodzi :D

doszedł jeszcze bluetooth do planów

Zdiecia dodatków:

Bixy :naughty: tylko niestety parują :facepalm:

20121230_115834.jpg20121230_115823.jpg

Quattro :banan:

20121227_183531.jpg

RNS-E + Mapy 2013

20121230_115636.jpg

Bajer a cieszy :grin:

20121230_115638.jpg

Kolorek :dance:

20121230_115702.jpg

Opublikowano

zacne plany,,,,powodzenia w modach

Opublikowano

ale fajowy wykresik:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wykresik faktycznie wyszedl ladnie ale kurde juz mi jest malo ;/

Opublikowano

No Ralph dajesz ostro do przodu wytrwałości życzę:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spoko spoko już sie reza q i pare innych bajerów :D nie mogę się doczekać :D jak odbiore to wzucam fotki :D

---------- Post dopisany 28-12-2012 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2012 at 12:37 ----------

Doczekałem się na pokład wskoczyła 6 biegowa skrzynia, podwójny wydech no i QUATTRO :banan:

Takie fotki z d*py ale są:

20121227_183527.jpg20121227_183522.jpg

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Wczoraj na pokład jeszcze trafiło łożysko z Firmy SKF

20121227_183802.jpg

Opublikowano

Widzę lampki trochę parują:naughty: gratki następnych modów:kox:

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie paruja i to bardzo i już nie moge sobie z tym poradzić lampki zwykle b6 dookola uszczelnione oring na regulacji wymieniony bo jak gwertemu przesylalem to prosilem o to. Dzis jedna lampe grzalem cala noc przy grzejniku wszystko ladnie odparowalo, gumki od delki wyczyscilem przesmarowalem

i daleje paruje. już nie wiem skąd :kwasny: Jakieś pomysły?

Nawet jak patrzyłem na watki to dotyczyly bixenów ale ori a tam są troche inne rozwiązania :/

---------- Post dopisany 30-12-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 22:17 ----------

mam chwilek wiec się pochwale

1. Bixy czarne

20121230_115814.jpg20121230_115823.jpg20121230_115829.jpg

2. Quattro i podwójny wydech (takie zdiecia na szybko)

20121227_183501.jpg20121227_183522.jpg20121227_183527.jpg20121227_183531.jpg

3. Rnse + Mapki

20121230_115347.jpg20121230_115402.jpg20121230_115628.jpg

4. Kiera multi-funkcja s-line

20121230_115406.jpg20121230_115644.jpg

5. Kolor Fis

20121230_115700.jpg20121230_115702.jpg

Na razie to by było na tyle :decayed:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Jeszcze dziś wpadła listwa quattro, taki bzdecik a cieszy :naughty:

20121230_110842.jpg

20121230_111306.jpg

20121230_112743.jpg

20121230_115402.jpg

Dla zainteresowanych instrukcja

1. Na samym początku demontujemy włącznik świateł

58743810.jpg

2. Następnie demontujemy schowek po stronie kierowcy

11180826.jpg

3. Potem demontujemy regulator zasięgu świateł i lewą osłonę tablicy przyrządów (lewy dekor/listwę)

19697316.jpg

4. Demontujemy kolejne dwie osłony (środek i prawy bok)

15113503.jpg

5. Na końcu wykręcamy śruby montażowe

34342022.jpg

Podzdrawiam

Opublikowano

mody jak najbardziej w dobrym kierunku, sam choruję na czarne bixy...

powiedz mi, jeśli to nie tajemnica, ile wyniosło Cię dołożenie QUATTRO..??? może być na PW..

Opublikowano
  • Autor

A czarne bixy rob, odezwij się do gwertego, wygladajo swietnie także polecam :wink:

Opublikowano

Fajna furka. Mody, m.in. Q...:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.