Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oświetlenie wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam u Siebie taką lampke : http://iv.pl/images/20665380766768257506.jpg

Tam gdzie krzyżyki to tego nie mam. ;p

Pomyślałem żeby tam gdzie czerwone kropki wkleić 2 czerwone diody i skierować mniej więcej na Lewarek biegów i okolice ręcznego. Podłączyłbym pod oświetlenie np przycisku od grzania szyby czy coś takiego żeby działało po zapaleniu świateł. W Skodzie Superb jest to w oryginale i fajnie wyglada. Pasuje to w audi ? Nie będzie to wiocha ? Drugie pytanie to Czy macie pomysł na oświetlenie wnętrza schowka.. Pasowało by po otwarciu żeby non stop nie świecił.. macie pomysł ?

Opublikowano

Tak wygląda lampka w a4 b5 polfice 2001 rok np.

dsc08280z.jpg

to zrób moze sobie tam diody czerwone na wzór tego nie w plastku lampki tylko na tym szarym obszarze i diody w dół skieruj , wydaje mi się ze będzie lepiej. A co do podrzewania szyby Hmm.... dziwny temat.

A schowek to pasuje ci lampke taka

85907208.jpg

zakupic allegro itp i do tego kostke i podłaczyć się pod cos ...ja sie zabardzo w elektyce nie orietuje taki przykład ci daje... ale dziwne ze podswietlenia schowka nie było w przedliftach...

Opublikowano

''Drugie pytanie to Czy macie pomysł na oświetlenie wnętrza schowka.. Pasowało by po otwarciu żeby non stop nie świecił.. macie pomysł ?''

Jeden przewód masa a drugi gdzieś pod stały plus+ i po otwarciu będzie cały czas świecił.

Opublikowano
  • Autor

Sory Panowie... Chodziło mi o podłokietnik ;o schowek mam oświetlony.. Źle napisałem i dopiero zauważyłem ;) Co do Diód będę robił w szarym bo w lampce jak zrobię to się rozświetli za bardzo po szkle..

Opublikowano

w b6 mam w podlokietniku i zapala sie po zaplonie i pali caly czas

Opublikowano
  • Autor

Szkoda aku ;D Ale jak nic nie wymyślę to też tak zrobię :)

Opublikowano

u mnie podświetlenie w podłokietniku (jedna dioda -ori) świeci się po włączeniu świateł :wink:

zdjęcie zapożyczone z AudiTimes

img16921600x1200.jpg

Opublikowano
  • Autor

W Takim razie zrobie i Ja tak ;) w sumie taka jedna dioda dużo prądu nie wciągnie ;)

Opublikowano

gdzie można nabyć taką ori diodę? aso?

Opublikowano

Pewnie w ASO to z 50zł będzie kosztowała... Nie lepiej w elektronicznym albo na allegro kupić diodę LED, której koszt to jakieś 50gr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.