Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sciaganie auta w prawo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc, wczoraj moj maz uderzyl prawym przednim kolem w kraweznik i wygial felge, felga juz wymieniona ale auto sciaga na prawo. bylam na stacji diagnostycznej i gosc powiedzial ze to chyba drazek kierowniczy ?? co wy na to ??

Opublikowano

Andzia883 mąż musiał coś jeszcze skrzywić np drążek (możliwe), trzeba wymienić i ustawić zbieżność.

Opublikowano
  • Autor

ale kierwoniczy ?? bo ja sie nie znam

Opublikowano
ale kierwoniczy ?? bo ja sie nie znam

Tak, drązek kierowniczy i ustawić zbieżność kół.

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odp tylko ze predkosc max teraz to 20 ;/ i ciezko do mechanika dojechac bedzie

Opublikowano
czesc, wczoraj moj maz uderzyl prawym przednim kolem w kraweznik i wygial felge, felga juz wymieniona ale auto sciaga na prawo. bylam na stacji diagnostycznej i gosc powiedzial ze to chyba drazek kierowniczy ?? co wy na to ??

równie dobrze może być ugięty któryś z wahaczy , trzeba zobaczyć i posprawdzać i wymienić wadliwy element , przy ugiętym drążku kierowniczym i złej zbieżności auto chodziło by po całej drodze a nie tylko ciągnęło w prawo

Opublikowano

Nie koniecznie musi to być drążek. Warto sprawdzić wahacze.

Opublikowano
  • Autor

sciaga niby tylko w prawo ale kierownica trzeba sie nakrecic w obie zeby jechac prosto i kierwonica jest tez przestawiona

Opublikowano
sciaga niby tylko w prawo ale kierownica trzeba sie nakrecic w obie zeby jechac prosto i kierwonica jest tez przestawiona

Ugięcie wahacza jest najczęstsze i wtedy oprócz geometrii zbieżność się też zmienia.

Opublikowano

Co to za diagnosta, który mówi, że to CHYBA drązek? Musi zobaczyć, czy tylko zbieżność się spaprała, czy inne kąty też.

Opublikowano
  • Autor

pojechalam do najblizszego jaki jest bo nast 20 km dalej

Opublikowano

Diagnosta widzi wszystkie kąty z geometrii kół. Jeżeli reszta kątów (pochylenia, wyprzedzenia etc.) mieszczą się w normie i tylko zbieżność ma dużą odchyłkę to na pewno chodzi o drążek kierowniczy. Jeżeli wspomniane wcześniej przeze mnie kąty odbiegają od norm to trzeba poszukać w zawieszeniu (skrzywione wahacze). Diagnosta nie powinien mieć takiego problemu.

Opublikowano
  • Autor

tu mial taki problem auto malo do kanalu mu nie wpadlo jak wjechal na walki az 3 przyszlo gosci i kazdy mowil ze nic nie widzi chyba bede musiala jechac 20 km dalej do sprwdzonego diagnosty tylko nie wiem czy moge jechac????

Opublikowano
tu mial taki problem auto malo do kanalu mu nie wpadlo jak wjechal na walki az 3 przyszlo gosci i kazdy mowil ze nic nie widzi chyba bede musiala jechac 20 km dalej do sprwdzonego diagnosty tylko nie wiem czy moge jechac????

A co to za diagnosta co niema przyrządów do sprawdzenia zbieżności i geometrii zawieszenia.?

Musisz sie przemęczyć i podjechać do kogoś kompetentnego a nie pseudo-fachofca.

Opublikowano
  • Autor

a moge jechac autem w takim stanie tyle km???? czy laweta pozostaje?

Opublikowano
tu mial taki problem auto malo do kanalu mu nie wpadlo jak wjechal na walki az 3 przyszlo gosci i kazdy mowil ze nic nie widzi chyba bede musiala jechac 20 km dalej do sprwdzonego diagnosty tylko nie wiem czy moge jechac????

Ryzyko jest. Jeśli się zdecydujesz jechać, radził bym zostawić już auto u tego mechanika co by od razu je nareperował.

Opublikowano
  • Autor

jutro zamawiam lawete i niech wiezie do mechanika

Opublikowano

Laweta to chyba najbardziej rozsądne wyjście. Napisz później co było nie tak.

Opublikowano
  • Autor

ok powiem :wink:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

niby drazek nie jest wygiety;/ ale jutro mechanik mnie i tak czeka

---------- Post dopisany 19-12-2012 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 19:18 ----------

tak wiec juz wiem co bylo zrobione drazek do wymiany wahacz i jeszcze cos sie przestawilo ale nie pamietam co :decayed: zwrotnica czy jakos tak :facepalm:

juz wiem maglownica :naughty:

Opublikowano
ok powiem :wink:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

niby drazek nie jest wygiety;/ ale jutro mechanik mnie i tak czeka

---------- Post dopisany 19-12-2012 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 19:18 ----------

tak wiec juz wiem co bylo zrobione drazek do wymiany wahacz i jeszcze cos sie przestawilo ale nie pamietam co :decayed: zwrotnica czy jakos tak :facepalm:

juz wiem maglownica :naughty:

Jak się mogła maglownica przestawić ?

To że kierownica się przekręciła , to jest wina , drążka - zbieżności , wahacz zgoda - dlatego autem nie dało się jechać więcej jak 20km/h,

Ale maglownica no chyba że wyrwało ja z mocowaniami. przecież nie przeskoczyła na zębach:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.