Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek , szukam pomocy , foto


Acer3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu zauwazam male wycieki pod autem bardziej srodek strona pasazera.Raz jest plama rano na drugi dzien nie ma .nie czaje o co chodzi . Jestem laikiem jezeli chodzi o takie grubsze sprawy . Pomyslalem , trefna przekladnia. Ponad miesiac temu wymiana przekladni byla na regenerowana + nowa pompa. Dodam iz nie widze braku ubutku w zbiorniczku .Dodaje foto choc nie wiem czy duzo da bo bez kanalu jestem.

2012_12_14_19_32_31.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niedokładne zdjęcie. Uzupełnij swój profil. Jakie to auto, jaki silnik i rok?? Może kapie Ci z góry z węża od intercoolera lub zaworu egr jeśli to diesel??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 95 1, 6 benzyniak

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

dodac moge ze ta czesc znajduje sie centralnie nad ta cala listwa

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

23040_2.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze widze to jest to łączenie silnika ze skrzynią, a wyciek widoczny na foto jest koło rozrusznika. Najprawdopodobniej jest to wyciek z simeringa ( uszczelniacz ) na wale korbowym nr cześci to 068 103 171F. Apropos ( listwy ) jest to ława.

Twoje autko to automat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie automat . Manualna.Drugie zdjecie nie jest mojego auta dalem do porowniania bo nie mam jak pojechac na kanal. te czesc co jest na 1 zdjeciu to znajduje sie mniej wiecej tam gdzie pokazalem na 2 foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...