Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głosniki przestaly grac! Drzwi kierowcy.


Dawids

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po otworzeniu drzwi kierowcy przestały mi grac głośniki tylko w tych drzwiach reszta działać gdzie szukać przyczyny, bo do tej pory bylo wsztstko oki więc mam nadzije że to nie glośniki się spaliły tylko jakiś kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wez zdejmij gumowa oslone miedzy drzwami a karoseria pewnie kabel od glosnikow mogl ci sie przelamac...tez mialem taki problem po zlutkowaniu wszystko smiga znowu pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zamiar tam zajrzeć tylko jest tak zimno że narazie chyba sobie poczekam na cieplejsze dni jak nie to to gdzie moge dalej szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poczekaj trochę jednak na to ciepełko bo nie wykluczone, że to właśnie ten kabelek. Nikt wróżką nie jest i nie powie Ci co się stało jak tego widzieć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie przełamany kabel, też z tym walczyłem.

Podczas całej operacji trzeba oglądnąć pozostałe kable w tym gumowym przegubie. Z pewnością pozostałe kable też już są nadłamane. Za jakiś czas przestaną szyby działać, lusterko i inne rzeczy.

Lutowanie w miejscu pęknięcia to nie najlepszy pomysł, owszem będzie działać ale za jakiś czas przełamie się obok lutowania, jestem zdania że trzeba wymienić cały odcinek przewodu pomiędzy wtyczkami tak aby w strefie zginania nie było żadnych łączeń. W ten sposób maksymalnie wydłuży się czas zanim ponownie te kable się przełamią.

W naszych samochodach przegub jest zrobiony karygodnie gdyż kable są mocno zginane na krótkim odcinku. Kiedyś przegub był zrobiony na dłuższym odcinku mającym różnice wysokości pomiędzy wejściem a wyjściem. Kable były bardziej skręcane niż zginane co znacznie wydłużało ich żywotność.

Ot taka "przewaga dzięki technologi". Konstruktorom audi przydała by się inżynieria wsteczna, to by się czegoś nowego nauczyli, czegoś co już dawno temu zostało odkryte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za podpowiedzi jak sie zrobi troche cieplej to bede szukał przyczyny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...