Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocne sprzęgło 2.0 TDI 220hp 440 nm


poniat83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie. Jakie sprzęgło polecili byście do a4 b7 blb które spokojnie by starczyło na utrzymanie obecnej mocy.? Obecnie tak wygląda wykres- http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/a4-b7-2-0-tdi-blb-220hp-236994/ i raczej nie będę już nic modyfikował w aucie bynajmniej nic konkretnego.

Pytam się bo seryjne zaczęło się trochę poślizgiwać i powoli zaczynam się przygotowywać do wymiany na mocniejsze. Z tego co doszukałem się na innych forach polecają sprzęgło od sharana i nowe flagowe sprzęgło sascha, które oscyluje w granicach tysiąca. Wolał bym uniknąć zakupu za grubo ponad 2 tysie sascha performance i poszukać jakiegoś innego rozwiązania. Czy seryjne sprzęgła od BRD są mocniejsze i czy pasują do BLB.?

Może ma ktoś jakieś doświadczenia w doborze mocniejszego sprzęgła do mojej furmanki.? Co z dwumasem.? Na razie nie mam problemów z nim, więc wstrzymam się z jego zakupem no chyba, że przy wymianie sprzęgła okaże się, że jego stan nie jest za ciekawy. Słyszałem, że w skrzyniach 6 też już można włożyć jednomas, czy to prawda.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja włożyłem jednomas Valleo do BLB ale 140 i jeździ już 30 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc masz na pograniczu z serie może być za słabe wiem że wkładają z brd ale do BPW i hula ale jak z twoim to nie powiem napisz do djim on coś może podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżdżę blb na skrzyni multitronik jak dziadek a dlatego żeby nie sperdolic tego urządzenia bardzo drogiego o nazwie sterownik mam 42 lata . chyba kupie sobie w przyszłości bryczkę bez automatu, tez audi.

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

a z resztą pozdrawiam wszystkich z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej sprzęgło od a4 b7 jest takie samo jak od a4 b6 8E2 3.0 bo po wybraniu sprzęgło w zakładce klasyfikatora samochodu wyskakuje ww model Audi. Czy jest to ktoś w stanie potwierdzić.??

---------- Post dopisany 25-01-2013 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2013 at 07:57 ----------

A, czy sprzęgło od BRD podpasuje do tego autka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzikowski albo kombinacja sprzegla od 2.8vr6 docisku od g60 i dlugich szpilek bo standardy nie ppodejda..:) minus tego jest taki ze sprzeglo jest chalasliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...