Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)


CORNEK

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo z energy drinków wylanych na beton lub na terakotę i pozostawionych na kilkudniowe działanie, potrafi skutecznie i trwale je odbarwić :decayed:

Jak zobaczyłem jakie jasne plamy potrafi pozostawić na posadzce, szybko oduczyłem się je pić :grin:

To może być bardzo przydatny trop :whistling: ... może zaczniemy je stosować w warsztatach jako odrdzewiacze? a po zastosowaniu auto dostawało by sporego wigoru :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ciekawego hobby:) Próbowałem wielu z tych specyfików z racji tego że całe życie nie piję kawy ;)

Energy drinki to ciekawa branża wiele z nich bardzo szybko znika z rynku...

A tutaj ciekawostka służbowe monster silverado mojego kumpla i moje skromne toczydło (chyba pasuje do tematu;) )

imag08041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pijam rzadko ale jesli juz to tylko Monster zielony - czyli ten podstawowy - jest lepszy niz Toro Rosso. Inne Monstery sa za slodkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornek jestem ciekaw twojej opini na temat tych napoi z stacji Orlen ... zawsze tam tankuje i często zdarza mi się kupić one sie bodajrze nazywają Verva a zdarza mi sie tez popijać z stacji lotos napój Dynamic ... co o nich powiesz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornek jestem ciekaw twojej opini na temat tych napoi z stacji Orlen ... zawsze tam tankuje i często zdarza mi się kupić one sie bodajrze nazywają Verva a zdarza mi sie tez popijać z stacji lotos napój Dynamic ... co o nich powiesz ????

dobre pytanie Mario, też jestem ciekawy, bo czasem w trasie je popijam. Ale z tego co napisał kolega w pierwszym poście to niestety jest masówka. Dobrze że już tyle nie jeżdżę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...