Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie opony pod 17?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie opony pod te felgi? 8JX17H2 ET48

Opublikowano

225/40, ew. 215/40 :hi:

Opublikowano
  • Autor

A 205/50 bedzie pasowac?

Opublikowano

tak, i te beda najlepsze do tego motoru, najwezsze i najmniej zamula auto, i tylko 225/45 i 205/50 r 17 jest zamiennikiem ori kola 195/65 r15, 215/45 i 225/40 sa ciut za niskie

Opublikowano

205-215/45 będzie git :wink:

Opublikowano

Zakładaj 205/50 ew. 215/50 tyle że tu trudniej dostępne, ja mam 215 na feldze 8,5J i jest ok, nie pływa w koleinach. Jaka gleba do felgi?

Opublikowano

17 na -40 będzie koza :thumbdown:

img9930f.jpg

Opublikowano
  • Autor

A ile ją zglebic? Bede potrzebował do tych felg jakis dystansów? Jestem lajkiem w tym temacie...

Opublikowano

Najlepiej by było gdybyś kupił gwint i skręcił w miare potrzeb z -80? Dystans nie koniecznie ale z 10mm możesz zarzucić, pokaż koło:wink:

Opublikowano

patrząc po ET48 to masz koło z A8? Ja mam felge o tych samych parametrach z gumami 225/45/17 i zalożyłem dystane na przód 13mm na tył 15mm. Gum szukałbym 215/45 :wink:

Opublikowano
  • Autor
patrząc po ET48 to masz koło z A8? Ja mam felge o tych samych parametrach z gumami 225/45/17 i zalożyłem dystane na przód 13mm na tył 15mm. Gum szukałbym 215/45 :wink:

Tak sa od a8. Wiec bede potrzebował tych dystansów? Jaka cena? A co do felg to mamy te same :)

Opublikowano
patrząc po ET48 to masz koło z A8? Ja mam felge o tych samych parametrach z gumami 225/45/17 i zalożyłem dystane na przód 13mm na tył 15mm. Gum szukałbym 215/45 :wink:

Tak sa od a8. Wiec bede potrzebował tych dystansów? Jaka cena? A co do felg to mamy te same :)

to zależy jak glebe chcesz zrobić. U mnie zawias 1be nic nie tarło bez dystansów z gumami 225. Potem wsadziłem sprężyny weitec'a i na nierównościach troche słychać było tarcie, ale dało się jeździć bez większej szkody dla gumy :wink: jeśli myślisz o założeniu gwintu to obawiam się że felga oprze się na nim

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

dystanse z kołnierzem + śruby około 140zł za oś

Opublikowano
  • Autor
patrząc po ET48 to masz koło z A8? Ja mam felge o tych samych parametrach z gumami 225/45/17 i zalożyłem dystane na przód 13mm na tył 15mm. Gum szukałbym 215/45 :wink:

Tak sa od a8. Wiec bede potrzebował tych dystansów? Jaka cena? A co do felg to mamy te same :)

to zależy jak glebe chcesz zrobić. U mnie zawias 1be nic nie tarło bez dystansów z gumami 225. Potem wsadziłem sprężyny weitec'a i na nierównościach troche słychać było tarcie, ale dało się jeździć bez większej szkody dla gumy :wink: jeśli myślisz o założeniu gwintu to obawiam się że felga oprze się na nim

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

dystanse z kołnierzem + śruby około 140zł za oś

Chce dac 40mm w dół. Opony 205/50 Do tych opon i sprezyn bede potrzebowac dystansow? I jeszcze czy otwór centrujący pasuje do tych felg?

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Jakie jest Twoje zawieszenie przy tych felgach na dzien dzisiejszy?

Opublikowano

no to możesz spokojnie pakować dystans 13mm z przodu i 15mm z tyłu. Tak to u mnie wygląda:

dz8n.jpg

dz7s.jpg

nic nie tarło, jedynie jak raz tak mega załadowany jechałem, że tył siadł tak że nie można było palucha wcisnąć to trochę wytarło plastiki nadkoli :wink:

Opublikowano
  • Autor

A otwór centrujący pasuje? Jestem kompletnym lajkiem... :/

Opublikowano

jeżeli od starej a8 to pasuje, w a4 b5 otwór na piastę to 57,1mm

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

ok, dzieki. Powiec mi jeszcze czy u Ciebie jest -40mm?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.