Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie opony pod 17?


Roberto90

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie nie wiem, ale coś około tego. Przód siedzi 62,5cm; tył 63,5cm.

Auto OLI_B5, patrząc po tym zdjęciu:img9930f.jpgnie usiadło tak nisko jak powinno :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A amortyzatory seryjne oryginalne masz komfort 1ba czy sport 1be?

amory 1be

ori na 1BA ma dokładnie 69cm do nadkola z przodu i z tyłu tak samo :wink:

a ja jak zmieniłem sprężyny (te miały być -35) cieszyłem się że jednak nie wziałem niższych bo już czasem trzeba uważać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę odgrzeje temat.

Mam problem kupiłem felgi RH Phoenix 8j 17' Et 35 na nich opony 225/45 z tyłu koło leży ładnie równo z rantem błotnika a z przodu wystaje w cholerę... jakie opony nadrzeć najlepiej na te koła by z przodu nic nie wystawało ?? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero rozpoczynam zabawę w upiększanie auta, pojawił się u mnie problem, zakupiłem felgi 17" 8J i do tego opony 215/40 i moim zdaniem nie wygląda to najlepiej, pomijam fakt że przydałaby mu się gleba, która jest w planach, ale ogólnie chodzi mi o dziurę jaka się pojawiła między zderzakiem a oponą. Co w takiej sytuacji poprawi to? Jakie opony wybrać? zaraz dorzucę foto jak to teraz wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę odgrzeje temat.

Mam problem kupiłem felgi RH Phoenix 8j 17' Et 35 na nich opony 225/45 z tyłu koło leży ładnie równo z rantem błotnika a z przodu wystaje w cholerę... jakie opony nadrzeć najlepiej na te koła by z przodu nic nie wystawało ?? ?

dziwne :decayed: w tamtym sezonie miałem identyczne zestawienie i nic nie wystawało :eusathink:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dopiero rozpoczynam zabawę w upiększanie auta, pojawił się u mnie problem, zakupiłem felgi 17" 8J i do tego opony 215/40 i moim zdaniem nie wygląda to najlepiej, pomijam fakt że przydałaby mu się gleba, która jest w planach, ale ogólnie chodzi mi o dziurę jaka się pojawiła między zderzakiem a oponą. Co w takiej sytuacji poprawi to? Jakie opony wybrać? zaraz dorzucę foto jak to teraz wygląda

zmniejszyłeś średnice koła. Na felgi 17 ma być profil 45 a nie 40 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...