Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moja a4 b6 210KM quatro 6 gang

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajna tylko fele ujowe do kwadratu :decayed:

Daj opis jakiś.

Opublikowano

a mi się felgi za***iście podobają! ori keskiny? daj jakiś opis, wyposażenie, plany modów itp. :wink: bo same fotki to tak nie bardzo..

Opublikowano
  • Autor

ok spoko, sorry.

jak wspomnialem silnik 2,5tdi 180Km na 210 zrobiona, quattro, 6 biegow, xenon, navi rns-e dvd kamera cofania 6x airbag pdc tyl tempomat,

czarna skora, grzane fotele z przodu i ,zawias to gwint kw. i chyba tyle.

jakies mody??

chyba narazie nie, juz jest po modach, jezdze nia 1 rok a byla seria.

sa kola, jest gwint, poszerzone nadkola tyl, dvd cam cof., chyba szyby przyciemnie lekko i tyle

Opublikowano

gwint na ile - skręcony ? jakie ET kół ? jakieś dystanse ?

Opublikowano
  • Autor

100_1625.jpg

<br /><br />

wczesniej mialem s-line 19 ale zmienilem na keskiny 18 kt5 9,5j przod i 11j tyl et-20 wszedzie

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

100_1623.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

czemu takie male fotki sa??

100_1626.jpg

<br /><br />

Opublikowano

nie trze na wybojach nic ? jakie oponki na keskinach ?

kurde, tyłek z tymi 11j wygląda obłędnie.. musiałeś poszerzać nadkola lub coś rezać żeby weszło ?

Opublikowano

Wiem że są oklepane, ale na tych s-line bardziej mi się podoba...

Uporządkuj pierwszy post - podpatrz u innych użytkowników forum.

Opublikowano
  • Autor

215/40 245/35

nic nie trze juz, po poszerzeniu i na gwincie, dosle jutro wiecej fotek wnetrza.

dla zainteresowanych, posiadam duzy asortyment alufelg z oponami do audi. od 18 w gore.

na pw moge wysac oferte.

Opublikowano

inne koło niż ori+gleba i jest mega auto :good::good::good::good::good:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

ślij felgi na pw :decayed:

Opublikowano

niezla gleba felga mi sie podoba i te 11j :kox::kox::kox:

Opublikowano
Wiem że są oklepane, ale na tych s-line bardziej mi się podoba...

Jestem tego samego zdania :decayed:

Opublikowano

fajna furka no i te felgi zaje....

Opublikowano
  • Autor

zapomnialem powiedziec ze po wlozeniu gwintu zostal mi ori zawias w bdb stanie, caly kpl amorki + sprezyny od 2,5 tdi 180KM

za przystepna cene oddam, umieszcze ogloszenie w dziale sprzedam.

Opublikowano
Masz jakiś wykres tego 2.5 tedei ? :wink:

oooo tego szukam :)

Opublikowano
  • Autor

niestety ale nie mam, byl w schowku wozony dopoki zona nie sprzatala auta:(

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

ale powiem wam ze zaraz po chipie padla pompa wtryskowa, regeneracja wyniosla 2,5tys zl

ale jest o niebo lepiej, auto lepiej pali, na dotyk, czuc ze ma duzo wiecej mocy niz wczesniej i nie uwierzycie ale spalanie nie przekroczy 7L. a wczesniej srednio 10L palila. wyszlo wszystko na plus. jedyny minus to wydatek kasy.:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

vtg

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

ale ktory mod? chodzi co o chip? czy regeneracje pompy?

Opublikowano
Masz jakiś wykres tego 2.5 tedei ? :wink:

heheh to samo miałem pytac:decayed: pewnie w jakis wałteku soft robiony bo skad to 210:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.