Nie działają przednie głosniki

Duch^

Witam kupiłem auto z nie podłączonym radiem chorus (kaseciak) Nie mogę się podłączyć vagiem w grupę radio. Nie działają mi głośniki przednie. Tylne udało mi się jakoś podłączyć grzebiąc w kostce i grają fajnie pod te same miejsca wtyknąłem kable od przednich głosników i cisza dalej przód nie grał.. Czy jeżeli nie możemy się połączyć vagiem z grupą radio to trzeba odrazu ciągnąć bezpośrednio kable z drzwi do radia czy może mam pomieszane w kostce coś i się nie łączy z zegarami? Jak radio gra nie pokazuje mi się na komputerze żadna stacja poprostu jest puste miejsce. Aha wcześniej siedziało inne radio ale gość sprzedając auto zabrał swoje i wtykną oryginalne i nic nie grało tylko się włączało.

Kolego, ja miałem podobną sytuację. Okazało się, że poprzedni właściciel zabrał wraz ze swoim radiem głośniki z drzwi... Na początek upewnij się, że cokolwiek tam siedzi w drzwiach.

Głośniki siedzą sprawdzałem latarką :)

Jest jakiś kabelek nie podłączony taki pomarańczowy ale od czego on jest? Zrobiłem takie powiedzmy zworki widać je na kostkach ale dalej nie grało :) Czarny cienki kabelek dorobiłem żeby radio było podświetlane po włączeniu świateł.

Zdjęcie na radiu: 31223051.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf0872ge.jpg

dscf0873np.jpg

dscf0874k.jpg

dscf0875k.jpg

dscf0876m.jpg

Może ktoś by miał chwile czasu i zaznaczył na zdjęciu nr 1 jaki kabelek z kolorem do jakiego pinu bo mi się wydaję że kostka brązowa od głośników jest podłączona ok :) Ale mam błąd komunikacji z radiem i może to ten kabelek co tam wisi nie podłączony? Mam zamiar pod to podłączyć później zmieniarkę yatour na usb i karty sd.

Po kostce widac ze masz ori instalke pod nie oryginalne radio.Przy podlaczeniu chorusa lub concerta nie bedzie dzialal tyl wiec zeby cos gralo robisz mostki jak Ty zrobiles.

Czy po zapieciu kostki bez mostka gral przod?

Mozliwe ze masz ulamane kabelki w gumie miedzu slupkiem a drzwiami sprobuj nimi poruszac.

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Info na fisie bedziesz mial dopiero po podlaczeniu dwoch przewodow do kostki w liczniku.

Bez mostków grał tylko tył a przód nie ale dopiero na radiu nie oryginalnym typu sony pożyczonym od kolegi. Z mostkami z tego co pamiętam dopiero ruszył tył na tym chorusie2. Ruszałem już tymi przewodami w gumie nic nie dawało ani lewo żaden ani w prawych.

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

zaglądałem a w radiu są tylko 4 piny na głośniki więdz z mostkiem powinny chodzić :P

Tak w radiu chorus sa tylko 4 piny na przednie glosniki bo tyl idzie przez wzmaka.Jesli nie masz wzmaka w bagazniku jedyna opcja na dzialanie 4 glosnikow beda mostki w kostce.Niestety minusem jest brak mozliwosci ustawiania osobno tylu.

Wszystko ok tylko mostki porobione a przód nie gra no nic będę musiał się przysiąść i posprawdzać bezpośrednio z przednich głośników puścić kable i sprawdzić czy będą działały pod kostką i szukać dalej.

Musisz przebadac cala instalke bo po fotkach widac ze ktos juz tam dobrze mieszal.Zrob jak mowisz na krotko podlacz potem szukaj gdzie jest instalka przerwana.

Rozebrałem wszystko i wyszło że urwane zostały po jednym kabelku między drzwiami a budą heh dziwne że akurat po obu stronach 2 :)