Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VW Touran szarpanie, POMOCY !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam taki problem a zarazem to mój znajomy ma chodzi o to że po wymianie rozrządu auto jak sie rozpędza to zaczyna szarpać miedzy 2000-3000 obr ,a przy stałej prędkości auto jedzie normalnie tylko jak chce sie rozpędzić to jest takie dziwne szarpanie !

z góry dzieki

pliki do ściągnięcia bo niestety nie idzie je wgrać na VAGLOG :/

Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net

Opublikowano

teeee, a może bys napisał cos więcej, jaki to silnik co ?

benzyna, diesel, wankiel, parowy.... :facepalm:

Opublikowano

dynamiczne robiłeś z pedałem w podłodze?

BIPy straszne, nie było wymienianego kompletu pompowtrysków?

p.s.silnik po programie.

Opublikowano
  • Autor
teeee, a może bys napisał cos więcej, jaki to silnik co ?

benzyna, diesel, wankiel, parowy.... :facepalm:

dynamiczne robiłeś z pedałem w podłodze?

BIPy straszne, nie było wymienianego kompletu pompowtrysków?

p.s.silnik po programie.

a przepraszam jest to silnik 2.0 TDI 140km chip na 170km,silnik BMM ,rok 2006

a pompowtryski nie były wymieniane

dopiero zaczeło sie takie coś robić po wymianie rozrządu przed wymianą wszystko chodziło normalnie

Opublikowano

zrób komplet logów dynamicznych jeszcze raz, 1500-4000 z pedałem w podłodze.

003+011

001+004

008+010

sprawdź nr pompowtrysków.

Opublikowano
  • Autor
zrób komplet logów dynamicznych jeszcze raz, 1500-4000 z pedałem w podłodze.

003+011

001+004

008+010

sprawdź nr pompowtrysków.

a gdzie ten nr jest ?

Opublikowano

bezpośrednio na pompkach,pod pokrywą zaworów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
zrób komplet logów dynamicznych jeszcze raz, 1500-4000 z pedałem w podłodze.

003+011

001+004

008+010

sprawdź nr pompowtrysków.

tutaj są zrobione logi ponownie na biegu 3 z pedałem w podłodze od 1500-4000obr

ultrashare.NET - Simple Free File Hosting

a nr pompek znajdę w książce serwisowej ?

Opublikowano

nie znajdziesz nr pompek w książce. zdjąć pokrywe zaworów i odczytać.

na pewno masz problem z pedałem przyspieszenia, a dokładniej z jego potencjometrem. podmiana/wymiana.

Opublikowano
  • Autor
nie znajdziesz nr pompek w książce. zdjąć pokrywe zaworów i odczytać.

na pewno masz problem z pedałem przyspieszenia, a dokładniej z jego potencjometrem. podmiana/wymiana.

hmmm to powiadasz ze potencjometr mógł sie uszkodzić po wymianie rozrządu ?! bo zaczeło sie tak robic po wymianie

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

kolego blant88 na przyszlosc umieszczaj logi na stronie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Nikt nie ma tu ochotu sciagac plikow i rozpakowywac.

kolego pliki mi sie zapisuja w m.exel i niewiem czemu a nie w plik .csv i VAGLOG nie chce mi tego odczytać

Opublikowano

nie wiem w jakim stanie auto jeździło przed wymiana, natomiast w logach widać doskonalne,że przy maksymalnym wciśnięciu pedału przyspieszenia wartości oscylują ~60-100%.

Opublikowano
  • Autor
nie wiem w jakim stanie auto jeździło przed wymiana, natomiast w logach widać doskonalne,że przy maksymalnym wciśnięciu pedału przyspieszenia wartości oscylują ~60-100%.

włąsnie dziwi mnie to ale jak tak wychodzi , bo autko przed wymiana chodziło normalnie dopiero po wymianie rozrządu takie cyrki

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

no i ten potencjometr mógłby takie szarpanie robić ?

Opublikowano

Moim zdaniem winny jest jeden z pompowtryskow. Silnik pewnie wpada ci w takie drgania. Miałem tak w golfie 2.0 tdi

Opublikowano
  • Autor
Moim zdaniem winny jest jeden z pompowtryskow. Silnik pewnie wpada ci w takie drgania. Miałem tak w golfie 2.0 tdi

dokładnie w takie dziwne drgania a jak przytrzyma obroty w jeden pkt np 2600obr to sie uspokaja

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

tylko teraz który to pompowtrysk ?! :/

Opublikowano

Jak przejdzie 3tys obr to idzie dobrze ?

Opublikowano
  • Autor
Jak przejdzie 3tys obr to idzie dobrze ?

tak tylko jak depnie i obr znajda sie pomiedzy 1800-3000 to takie drganie pozniej wszystko ok

Opublikowano
Moim zdaniem winny jest jeden z pompowtryskow. Silnik pewnie wpada ci w takie drgania. Miałem tak w golfie 2.0 tdi

dokładnie w takie dziwne drgania a jak przytrzyma obroty w jeden pkt np 2600obr to sie uspokaja

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

tylko teraz który to pompowtrysk ?! :/

Tego nie zgadniesz jedz na dobry warsztat, chyba że jesteś obcykany w elektronice i sam poradzisz sobie vagiem :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.