Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID


ponczek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Potrzebuję małej pomocy w zidentyfikowaniu jednej części:RECIRCULATION VALVE SOLENOID. Jest to taka mała część z prawej strony silnika troszkę z tyłu.Połączone jest to takim małym wichajstrem z czymś wiekszym.Sorry ale jestem ignorantem w tej kwestii i nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć.Mam zdjęcie ale nie wiem jak to tu wstawić.Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N18 od EGRa ?

Możesz przetłumaczyć na polski?????

elektrozawor sterujacy praca zaworu EGR [Exhaust Gas Recirculation] ... oczywiscie jezeli o tym mowa ...

zdjecia bylo by bardzo wskazane ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawić zdjęcie???????[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 19:36 _________________________________________________Mogę komuś na email wysłac zdjęcie o co mi chodzi?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 17:10 _________________________________________________Mogę komuś na email przesłać zdjęcie?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 17:31 _________________________________________________http://img145.imageshack.us/my.php?image=audia4zawrrf4.jpg

W koncu sie udało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wiem juz co to jest.A teraz drugi problem.Mam zamiar to wymienic, ale nie moge nigdzie dostac tego zaworu.W serwisie moga mi sprzedac tylko caly EGR ktory jest bardzo drogi.I teraz pytanie do WAS Panowie.Moge to jakos zamowic przez EBAY na przykład ,żeby mi to przyslali do Anglii?Oczywiscie tylko ten elektrozawór?Bo troche juz szukalem ale nie moglem nic znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wiem juz co to jest.A teraz drugi problem.Mam zamiar to wymienic, ale nie moge nigdzie dostac tego zaworu.W serwisie moga mi sprzedac tylko caly EGR ktory jest bardzo drogi.I teraz pytanie do WAS Panowie.Moge to jakos zamowic przez EBAY na przykład ,żeby mi to przyslali do Anglii?Oczywiscie tylko ten elektrozawór?Bo troche juz szukalem ale nie moglem nic znalesc.

nie mają tego w serwisie ? hmm... Jedź do innego.

numer to chyba 1J0 906 283 A (1J0906283A), koszt w serwisie około 30EUR

Tu masz aukcję na ebay'u,

pewno w Anglii też coś znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponczek

Ja N18 do swojej v6 kupiłem w serwisie audi właśnie więc nie wierzę, że nie można tego kupić oddzielnie, bez EGR'a. I sam wymieniłem, zajęło mi to ze 3 minuty i nie wymagało ŻADNYCH narzędzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok Pre_pl ale u mnie ten zawór wygląda troszkę inaczej[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 22:18 _________________________________________________a poza tym to jest do A2 ja potrzebuje do A4

o w mordę... no pokazałem Ci aukcję, gdzie możesz se kupić zawór

Odrób zadanie i poszukaj do swojego auta na ebay'u - nawet się skontaktuj z tym człowiekiem

Masz poza tym numer, jedź do tych swoich fachur i zapytaj co to jest i czy przypadkiem nie pasuje do Ciebie własnie jako N18

Poza tym, dlaczego zawór z A2 nie miałby pasować do A4 ?

No chyba, że Ty tak po prostu twierdzisz i tyle

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Po pierwsze pojadę dzis do innego serwisu.A pozniej zobaczymy.Dam WAM znac co i jak dalej.[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 09:43 _________________________________________________Ok wszystko jasne w kolejnym serwisie to samo tzn ze te barany nie umieja inaczej jak wymienic caly element czy to potrzebne czy nie.A to znaczy dla mnie: poszukiwan ciag dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie potrafisz wytłumaczyć bałwanom o co chodzi? Przecież EGR nie jest zespolony z N18 :shocked:

Powiedz, że chcesz kupić część o numerze:

numer to chyba 1J0 906 283 A (1J0906283A), koszt w serwisie około 30EUR

to chyba angielscy pracownicy serwisów potrafią zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup w Polsce i przywieź do GB. Może ktoś Ci w Polsce kupi i wyśle? :polew: Skoro to jedyne rozwiązanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wyglada ale czekam jeszcze na odpowiedz goscia z Niemiec moze on cos ma [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 22:40 _________________________________________________Straciłem już nadzieje na znalezienie tego ustrojstwa na ebay`u.Skonczyły mi sie pomysły jak mam wpisywac nazwe tego przedmiotu.Do kazdego innego auta bym znalazl a do mojego nie mogę.Ale Panowie wielkie dzieki za pomoc.Polecam sie na przyszlosc.Kombinuje dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...