Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zarysowana nielekierowana dokładka zderzaka


mosqitt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie jak naprawić, bądź skutecznie zamaskować przytarcie na czarnej, matowej nielakierowanej dokładce zderzaka? Planuję lekko zeszlifować uszkodzenie papierem, ewentualnie później potraktować delikatnie opalarką. Poniżej poglądowe zdjęcie robione kalkulatorem.

DSC_0156.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czernidło chyba trwałe nie będzie, ale przejrzałem wątek o plastdipie i chyba spróbuję tym specyfikiem podziałać, mam nadzieję że zakryje te dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tego się boję, a ten plastdip zbiera pozytywne komentarze, więc chyba warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PD będzie dobrze maskował, ale do czasu, jak pomalujesz to szukaj już używki, ta dokładka majątku nie będzie kosztowała :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, to:

Nielakierowane elementy plastikowe karoserii

Usuwają punktowo właśnie m. in. zarysowania na nielakierowanych elementach nadwozia.

Ja niedługo będę tam robił zderzak (lakierowany) punktowo - zobaczymy jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, to:

Nielakierowane elementy plastikowe karoserii

Usuwają punktowo właśnie m. in. zarysowania na nielakierowanych elementach nadwozia.

Ja niedługo będę tam robił zderzak (lakierowany) punktowo - zobaczymy jak to wyjdzie.

Każdy profesjonalny zakład lakierniczy usunie takie zarysowania poprzez naniesienie lakieru strukturalnego (widocznego na podanych zdjęciach) oczywiście po uprzednim wyrównaniu rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy profesjonalny zakład lakierniczy usunie takie zarysowania poprzez naniesienie lakieru strukturalnego (widocznego na podanych zdjęciach) oczywiście po uprzednim wyrównaniu rys.

Sam dam radę to zrobić? Zarysowanie nie jest duże, tylko przez te białe rysy dość widoczne na czarnej dokładce. Czym wyrównać to zarysowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nadszedł czas zrobić dokładki w kolor ? :naughty:

To nie audi to vw bora, dokładka z czujnikami pdc więc nie wiem czy zniosą malowanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...