Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] Problem z OIL SENSOR pomarańczowa ikona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Kupiłem samochód w Belgii. Przyjechałem nim bez zadnych problemów lecz po powrocie i jeździe po mieście nagle wyswietlił mi sie problem z OIL SENSOR.

Zaraz przed przeglądem sprawidzilismy i wszystko ok ze stanem oleju.Błąd usunięty lecz powraca.

Audi a4 b6 tdi 140km.

Czy sprzedający jakoś to ukrył przedemną lecz jak?

Dodam ze po sprawdzeniu bagnetem komunikat znika ale po kolejnym odpaleniu pojawia sie.

[Mój film z testem]

Stan oleju jest ok sprawdziłem po trasie 500km nic nie ubywa.

http://revelier.home.pl/slyzgy/dsc01321.JPG

Opublikowano
  • Autor

Na allegro skromnie z tą częścią. Bede zamawiał pewno w ASO .Bede robił rozdząd więc jeszcze każe go sprawdzić wraz z okablowaniem może cos nie styka:)

Na moje szczescie nie jest to groźne olej mam przy sobie wiec do wymiany bede sprawdzał. Dzieki za potwierdzenie !

Opublikowano

za tą kontrolkę odpowiada czujnik poziomu oleju i otwarcia pokrywy silnika czasami trzeba wymienić komplet tak bylo u mnie

Opublikowano

Robiłem to u siebie dwa dni temu , czujnik poziomu i temperatury oleju .

Efekty były identyczne jak u ciebie ja kupiłem używkę za 50zł. i jest ok.

Opublikowano
  • Autor
Robiłem to u siebie dwa dni temu , czujnik poziomu i temperatury oleju .

Efekty były identyczne jak u ciebie ja kupiłem używkę za 50zł. i jest ok.

Myslisz ze warto w używke zainwestować? Niewiem ile sama wymiana zajmuje czy nie lepiej odrazu nowego.:)

Ale bede wymieniał olej więc wtedy zrobie z tym:)

Opublikowano
Kupiłem samochód w Belgii.

Tak z ciekawości,ile dałeś za to autko?

Opublikowano

Wymiana to jedynie trzy śrubki , a co do używki to decyzja należy do ciebie.

Opublikowano

Problem znika po otwarciu maski i jej zamknięciu, mam to samo. Z tym, że wymieniłem czujnik i bez zmian. Podepnij VAG-a i zrób logi u mnie wyszło jeszcze, że przewód gdzieś lewą masę łapie. Zostawiam sobie problem na wiosnę.

Opublikowano
Problem znika po otwarciu maski i jej zamknięciu, mam to samo. Z tym, że wymieniłem czujnik i bez zmian. Podepnij VAG-a i zrób logi u mnie wyszło jeszcze, że przewód gdzieś lewą masę łapie. Zostawiam sobie problem na wiosnę.

Zgadzam się z przedmówcą . Podepnij VAG-a będzie pewniej.

A co do czujnika to podaj typ silnika , to ci podam numer części

bo ten czujnik o tym numerze może pasować do wielu typów.

Opublikowano
  • Autor
Problem znika po otwarciu maski i jej zamknięciu, mam to samo. Z tym, że wymieniłem czujnik i bez zmian. Podepnij VAG-a i zrób logi u mnie wyszło jeszcze, że przewód gdzieś lewą masę łapie. Zostawiam sobie problem na wiosnę.

Zgadzam się z przedmówcą . Podepnij VAG-a będzie pewniej.

A co do czujnika to podaj typ silnika , to ci podam numer części

bo ten czujnik o tym numerze może pasować do wielu typów.

Audi A4 8E Vaiant ABRFF1

KOD SILNIK BRF

Opublikowano
Problem znika po otwarciu maski i jej zamknięciu, mam to samo. Z tym, że wymieniłem czujnik i bez zmian. Podepnij VAG-a i zrób logi u mnie wyszło jeszcze, że przewód gdzieś lewą masę łapie. Zostawiam sobie problem na wiosnę.

Zgadzam się z przedmówcą . Podepnij VAG-a będzie pewniej.

A co do czujnika to podaj typ silnika , to ci podam numer części

bo ten czujnik o tym numerze może pasować do wielu typów.

Audi A4 8E Vaiant ABRFF1

KOD SILNIK BRF

MWSnap004.png

<br /><br />

Opublikowano
  • Autor

nic nie widac na foto !

Opublikowano
nic nie widac na foto !

Numer części do twojego silnika według ETKI to; 06E 907 660

Opublikowano

Dodam ze po sprawdzeniu bagnetem komunikat znika ale po kolejnym odpaleniu pojawia sie.

Po podniesieniu maski komunikat znika,ponieważ "bord,komputer pokładowy"nazwijcie to jak chcecie "myśli",że usunięto przyczynę usterki-po to otworzono pokrywę silnika-a ikonka na pewno pojawi się po ponownym uruchomieniu silnika.

Nie jest to oznaką uszkodzenia czujnika otwarcia maski:wink:

Opublikowano

Dodam ze po sprawdzeniu bagnetem komunikat znika ale po kolejnym odpaleniu pojawia sie.

Po podniesieniu maski komunikat znika,ponieważ "bord,komputer pokładowy"nazwijcie to jak chcecie "myśli",że usunięto przyczynę usterki-po to otworzono pokrywę silnika-a ikonka na pewno pojawi się po ponownym uruchomieniu silnika.

Nie jest to oznaką uszkodzenia czujnika otwarcia maski:wink:

Dokładnie tak jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.