Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-D kilka pytań


bob232

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazje nabyć ori naviplusa do B5 i nasuwa się kilka pytań, jakby ktoś pomógł byłbym wdzięczny. Poprzednio miałem "podciętego" naviplusa z A6

- czy moja navi to DX czy NON DX ( szukałem na formum i niec nie znalazłem konkretnego , jeśli ktoś ma link to poproszę )

- skąd ściągnąć i jak wgrać spolszczenie menu , obecnie jest angielski

- dlaczego na tej navi z A4 nie ma wejścia takiego jak w tej z A6 - to chyba od kabla anteny, gdzie ten kabel podpiąć albo jak ominąć ( zaznaczyłem na foto )

1009032g.th.jpg1009030k.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi jest dx. Spokojnie wgrasz polskie mapy. Ci do spolszczenia to znajdziesz na chomiku. Ale ja bym nie wgrywał. Navi jest tak prosta że szkoda zachodu. A jak bedziesz miał mapę pl/cz to lektor pl jest mimo menu en.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to przypadkiem antena ZF do fal średnich? z tego co czytałem na necie to cos takiego. Tylko problem taki jak podiąc ten kabel jak nie ma wyjścia? Moze ktos wie jak to zrobić bo strasznie słabo radio ściąga bez tego

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 20:20 ----------

jeszcze mam dwa pytanka, na liście jest taki nr 4B0 035 192 L i przy formacie DX jest opis ???. Jak sprawdzić czy ten numer jest Dx-owy

Taka nawigacja nie przycisku TV - co to oznacza, czy , że nie można podłączyć tunera Tv, czy, że to jakiś niższy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...