Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doświetlenie dojścia


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość montażu doświetlenia dojścia w naszych autach ? Chodzi o to żeby po otwarciu zamka z pilota zaświecały się światła na kilka sekund i tak samo po jego zamknięciu ? Jeśli robił ktoś to, to niech napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są specjalne moduły do świateł dziennych które maja taki bajer.. można też łączyć zasilanie halogenów z zasilaniem oświetlenia wnętrza. jak zapali się podsufitka to i na zewnątrz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są specjalne moduły do świateł dziennych które maja taki bajer.. można też łączyć zasilanie halogenów z zasilaniem oświetlenia wnętrza. jak zapali się podsufitka to i na zewnątrz :wink:

To super a gdzie można to dostać ?

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

również czekam na odpowiedz:) AUDI B5

Znalazłem, to będzie chyba najlepsze

Cube Electronics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. można też łączyć zasilanie halogenów z zasilaniem oświetlenia wnętrza. jak zapali się podsufitka to i na zewnątrz :wink:

tak własnie mam zrobione.swieca mi przednie lampy tylko ze ja dokładałem dodatkowe zarówki led .fajny bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kilka sztuk tego - jedne na przekaznikach inne na mosfetach tranzystorach . Ma to u siebie na forum powszechnie lubiany :) a4-freunde w swojej b5-tce tdi s4 :) Zakładałem też do passatów b5 , vw t4-rek i jakiś tam innych pocisków . Wykorzystuje się do załączania modułu sygnały idące do kierunków - wtedy jest doświetlanie zakrętów oraz dojście do domu . Dobra sprawa .

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. można też łączyć zasilanie halogenów z zasilaniem oświetlenia wnętrza. jak zapali się podsufitka to i na zewnątrz :wink:

tak własnie mam zrobione.swieca mi przednie lampy tylko ze ja dokładałem dodatkowe zarówki led .fajny bajer.

Ale działa to tylko w nocy czy cały czas ? a i czy można pod to podpinać inne oświetlenie oprócz np halogenów żeby zaświecały się neony pod autem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącznik zmierzchowy, i problem z głowy... 30pln...

JEŚLI chcesz podłączać coś więcej, dodatkowy przekaźnik za 15pln

taki jak ja zastosowałem..w wątku o CLH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącznik zmierzchowy, i problem z głowy... 30pln...

JEŚLI chcesz podłączać coś więcej, dodatkowy przekaźnik za 15pln

taki jak ja zastosowałem..w wątku o CLH

To czyli tak, mając np taki moduł :

Cube Electronics

dokupuje taki włącznik

AUTOMATYCZNY WŁĄCZNIK ZMIERZCHOWY - ZESTAW ZMONTOWANY I URUCHOMIONY

i montuje go pomiędzy halogenami a tym modułem i tyle ?

Nie mogę znaleźć tego przekaźnika o którym pisałeś i gdzie go się powinno zamontować i co podłączyć pod niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę wejść na stronke o cube, bo avast pokazuje mi że jest wirus.

wyłącznik powinieneś włączyć przed Cube (nie znam specyfikacji) możesz wtedy sterować wszystkimi funkcjami.. albo tak jak piszesz, przed zasilaniem halogenów...

tylko musisz wylutować fotorezystor i umieścić gdzieś na górze, w wygodnym dla ciebie miejscu...chodzi o to aby znaleźć miejsce jak najmniej wrażliwe na zmiany natężenia światła.

przekaźnik jest na tej samej stronie, wszystko zależy co masz na myśli dodatkowe urządzenia...bo musisz dobrać odpowiedni prąd, inaczej ci popali styki . to wszystko musisz sobie policzyć...sumujesz Ampery czy Waty i wiesz ile potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...