Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klejące sie guziki od napoju


Slyzgy

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz mi jezeli bym wyciągał wszystko wraz z radiem to zostane poproszony o PIn do radia czy tylko wtedy oedy radio bedzie wpinane do innego radia?

Twoje radio RNS-e nie będzie prosiło o kod po odpięciu i podpięciu do instalacji.

Zawoła o kod w momencie podpięcia go do innego auta.

:wink:

To czemu u mnie za każdym razem jak odłącze aku musze podawać pin? :hi:

U mnie nie pyta-byłem z tym u fachowca ażeby dowiedzieć się czy mam jakoś "wyłączoną" ochronę w radiu-gość,który zajmuje się na co dzień "takimi sprawami" i stwierdził,że nie pyta bo jest z mojego auta i jest w nim taki sam nr vin jak w aucie(temat ochrona komponentu) i dlatego nie pyta o pin.

W momencie gdy podłączę go do innego auta-niezgodność nr vin-będzie wołało o pin.

Tak mi to wytłumaczył.

Faktycznie po podpięciu do innego auta o pin wołało.Przypadek?:mysli:

Sprawdź vcds czy w radiu masz taki sam vin jak w aucie.

Bedzie, bo radio twoje jest teraz zadaptowane do twojego auta, dzieki czemu jak podlaczysz to radio do auta, ono wykryje ze jest w swoim aucie i sie odblkouje, a jak podlaczysz do innego, rozpozna ze to inne auto i bedzie prosilo o pin. Ja tez tak mam ze nie musze pinu wprowadzac, bo radio mam seryjne i zaadaptowane. Kolega ze mial wymieniane, musial za kazdy razem jak odlaczyl radio lub akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam do czyszczenia środki marki Kenotek :)

Raz kupiłem butelke litrową preparatu do czyszczenia plastików i jak tylko się skończyła to kupiłem 20L koncentratu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czyszczenia zacieków to najlepiej szukać najtańszego rozwiązania a do pielęgnacji to inna sprawa to wedle uznania jedni lubią świecące deski inni matowe ale na to warto wydać trtoszke więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, po co kombinować z jakimiś cif'ami? jak miał czymś zalane to ten syf jest głęboko w szczelinach. ja w b5 zalałem panel klimy kawą- Q-wa! wszystko staneło na amen. zdemontowałem sterownik klimatronika, odkręciłem panel i centralnie na niego gorącą wodę, prosto z czajnika. potem suszarka do włosów i montaż, wszystko śmiga jak złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzątkiem bym się bał plastiki potraktować

nic nie bój:) testowałem na swoim panelu. zawsze możesz troszkę przestudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...