Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powariowali - fotoradary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jedna i wielka ściema. w naszym kochanym kraju to nie wypali przez najbliższe 15lat, bo zaczną i nagle zabraknie im kasy.postawia następne maszty które nie będą obsługiwane a będą tylko straszyć.najpierw muszą wprowadzić CEPiK a to od kilku lat jeszcze im nie wyszło. ale jest sposób i na fotoradary: przednia tablica do bagażnika i po problemie.

Opublikowano

Panowie bez paniki.ten system im nie wypali.widzieliscie kiedys serwer ktory moze obsluzyc tyle foto radarow??????jesli taki radar ma dzialac 24godziny na dobe to po jednym dniu serwer ulegnie przeciazeniu.w szwecji funkcjonuje taki system tylko ze przed kazdym fotoradarem stoi znak inaczej taki radar nie ma prawa stac a po drugie dziala tylko jedna godzine dziennie,bo inaczej sie nie da,padnie serwer

Opublikowano

U nas w miejscowościach przelotowych też stoją znaki informujące o fotoradarze inaczej w miastach taka informacja jest tylko przed wiazdem do miasta.

Opublikowano

Panowie jak wczoraj jechałem do Krakowa to się niemile zaskoczyłem kolejnymi fotoradarami na trasie Tarnów - Krk. Tak cicho bez rozgłosu kolejne skrzynki stawiają.

Połączenie tego w system kwestia czasu. Unia kasę daje i komuś w Uni zależy żeby nam taki system sprzedać.

Stawianie foto na autostradach to już grube przegięcie. Czemu nasi najwyżsi nie biorą przykładu z niemców i nie budują porządnego systemu autostrad :kwasny:

Wtedy foto w miastach i tu jestem za ale nie na drogach szybkiego ruchu :confused4:

Opublikowano
  • Autor

I każdy hamuje i to by wystarczyło a nie jakiś system :)

Opublikowano

Na szczęście skrzynki były puste. Tak mi na cb powiedzieli bo oczywiście zobaczyłem je jak już koło nich przeleciałem.

Na przyszłość będę wiedział :kox:

Opublikowano
  • Autor

Podobnie miałem ostatni na A4 w balicach ,mam nadzieje że są puste :)

Opublikowano

Hehe jak jechałem ze dwa miesiące temu na śląsk to przeleciałem koło nich ze 110 a tam jest chyba już 50 też się zdziwiłem że foto tam stoi.

Teraz trzeba mieć oczy szeroko otwarte albo aktualną navi z aktualnymi fotoradarami :)

Opublikowano
  • Autor

70 spoko :polew:

Opublikowano

aha. tak czy tak za dużo. :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.