Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Od jakiegos juz czasu jestem zerejestrowany na formu i nadszedl cas sie troche poudzielac :decayed: pzdr

- Pawel a4 b7 2.0 TDI Avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

Zauważyłem, że dobrym zwyczajem na forum A4 jest przywitanie się :)

Tak więc: WITAM.

Na imię mam Paweł i od około miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 z rocznika 2002 z silnikiem 1.8T AMB. Napęd na 4 koła (wymarzone i długo szukane quattro), zasilanie PB + LPG. Nadwozie - jedyne słuszne :P - sedan, kolor granatowy metalik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam dosc dziwny problem moze niezbyt powazny ale nieco drazniacy a wiec po ruszeniu samochodem i nie zapieciu pasow zawsze zaswieca sie kontrolka na desce i jednoczesnie pika taki dzwiek przypomionajacy o nie zapietych pasach wszystko byloby ok tylko ze teraz to juz nic nie pika tylko kontrolka swieci tak samo jest przy zapalajacej sie kontrolce od klockow zawsze jak sie zaswiecila ikona od klockow to piszczalo teraz jak juz sie zaswieci jakas kontrolka to juz bez piszczenia czy wie ktos co to moze byc dlaczego juz nie piszczy ani na klockach ani na niskim poziomie plynu do spryskiwaczy czy to jakis wielki problem bo nie wiem czy szukac jakiegos elektryka czy mozna to jakos sprawdzic na wlasna reke z gory dziekuje za porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...