Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam mam na imię Grzegorz Jestem  posiadaczem A4 B6 1,9 tdi  AVB 2003r  Jestem nowy na forum Mieszkam w Imielinie woj śląskie  Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów!

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Opublikowano

Dzięki za mile przyjecie

Opublikowano

Witam wszystkich zapalonych miłośników audi :)
Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Opublikowano

Siemanko , witamy w klubie !!!

Opublikowano

??

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Opublikowano

dziekuje za przyjecie

Opublikowano

?

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Opublikowano

Pozdrawiam koleżanki i kolegów z forum;

od wiosny przeciskam sie przez Łódź A4 B6 quattro 1.8t (do ktorego przesiadlem sie  z konkurencji na b). Mam skromne doswiadczenie w zakresie lakierowania aut; w pozostałych sprawach nie obejdzie się bez Waszej pomocy ? 

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Opublikowano

Witam wszystkich !! 

Mam A4 b6 1.9tdi mam parę problemów myślę że ktoś mi pomoże doradzi . Czekam na rozsądne rozwiązania pozdrawiam..

Edytowane przez ChMuReK

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Opublikowano

Witam i o zdrowie pytam ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Opublikowano

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. Mam na sprzedaż doinwestowane AUDI A4 B6 z silnikiem benzynowym zasilanym gazem o pojemności 3 litrów. 220 KM, QUATTRO.

LINK DO OGŁOSZENIA: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-gaz-xenony-naped-quattro-4x4-ID6B8GKS.html#e4a17e3f40\

Mam do zaoferowania nietuzinkowe (dopieszczone) i zadbane Audi A4 B6.
Auto jest z 2004r. i posiada dynamiczny i pięknie brzmiący silnik 3.0 v6 o mocy 220 KM.
Napęd 4x4 Quattro.
Gaz renomowanej firmy "STAG" założony 10.2014 r. z butlą w miejscu koła zapasowego.
Prawdziwy przebieg : 322 000 km
Samochód zadbany, niezniszczony i co najważniejsze w 100% bezwypadkowy.
OC ważne do 07.2019, przegląd również do 07.2019
Auto nie wymaga wkładu finansowego. Wszystko robione na czas, na wysokiej jakości częściach.

W ostatnim czasie, przy dokładnym przebiegu 320.000 km wymieniony:
*KOMPLETNY ROZRZĄD (2018/07/05)
*WSZYSTKIE FILTRY+OLEJE (ZARÓWNO W SILNIKU JAK I W SKRZYNI BIEGÓW) (2018/07/05)
*WYMIANA KLOCKÓW HAMULCOWYCH + WYMIANA KOŃCÓWKI DRĄŻKA + USTAWIENIE ZBIEŻNOŚCI (2018/07/16)
*CZUJNIK POZIOMU OLEJU (2018/06/26)

Silnik nie bierze oleju, pracuje tak samo na benzynie jak i na gazie. Skrzynia biegów pracuje perfekcyjnie.

Wyposażenie:
* ABS, ESP
* tempomat
* Moduł świateł do jazdy dziennej
* Czujnik zmierzchu
* Bi-XENON
* podgrzewane fotele przednie
* tapicerka półskóry + alcantara
* czujniki parkowania tył
* klimatronic dwu strefowy
* radio CD, MP3 (dwa sloty na karty), moduł BLUETOOTH, NAVI
* alufelgi RS4 18"
* el. regulowane i podgrzewane lusterka
* 4x el. szyby
* Zmieniarka CD 6 slotów
* Wszystkie żarówki LED'owe z eliminacją błędu na FIS'ie (wyświetlacz zegarów)

2 komplety kół (lato i zima) obydwa na aluminiowych felgach 18" (letnie) - bieżnik do końca tego sezonu i 17" (zimowe) - bieżnik spokojnie na dwa sezony. Do auta posiadam dwa oryginalne kluczyki.

UWAGA !
Posiadam pełną dokumentację tj. krajowe faktury i paragony od 2015 roku, związane z utrzymaniem samochodu, które udostępnię zainteresowanym.

Zderzak kupiony oryginalny Audi S-line w bardzo dobrym stanie, pomalowany w kolor. Wszystkie kratki zderzaka czarny mat zakupione w ASO (faktura do wglądu). Dorzucone listwy boczne s-line polakierowane w kolor, zamontowane "ścięte końcówki wydechu" 90 mm.

Samochód zadbany, wiele razy zabezpieczany woskiem, garażowany.
Przebieg autentyczny w 100%. - nie tak jak w większości samochodów posiadających wskazanie licznika (NIE PRZEBIEG) poniżej 200 000 kilometrów, bez historii...

Sprzedaję samochód z powodu planowanego dłuższego wyjazdu, co nie oznacza, że sprzedam go "za grosze".

Konkretnie zainteresowane osoby zapraszam na jazdą próbną do Lublina. Oglądaczom dziękuję.
Wyrażam zgodę na sprawdzenie samochody w wybranym przez kupującego serwisie i na jego koszt.
Opublikowano

Witam,

Chciałbym wszystkim uścisnąć dłoń, pewnym męskim uściskiem:) 

Kiedyś należałem do forum Audi 80, dzisiaj dołączyłem do Audi A4, choć posiadaczem jestem od 4 lat. W zasadzie szczęśliwym:) 

Nie dawno, mieliśmy dylemat z Żoną co zrobić z naszym samochodem, czy sprzedać czy jednak trochę zainwestować i doprowadzić go do naprawdę godnego stanu. Zdecydowaliśmy się na to drugie i powoli zaczynam "odrestaurowanie" 22 letniego samochodu:) Część rzeczy chcę zrobić sam, szczerze to nigdy nie byłem jakimś majsterkowiczem ale to już się nie raz przekonałem, wszystkiego można się nauczyć, trzeba dużo chęci, wytrwałości i nie raz pomocnej ręki. Taką mam nadzieję, tutaj znajdę. W realu mam Szwagra;p

Z jego pomocą robi się kosmetyka karoseri, klapa bagażnika już prawie skończona, został zderzak z przodu i z tyłu. Z mechanicznych rzeczy to tarcze z przodu, amortyzatory i sprężyny z tyłu(zamieściłem posta w tej sprawie), wycieraczka tył, wydech końcowy, podświetlenie climatronicu(samej klimatyzacji pewnie nie będę ruszał, nawet nie wiem czy jest sprawna), no i podsufitka, kiedyś się odkleiła i na szybko ją jakoś podkleiłem(siedzi do teraz) i dopóki na nią nie spojrzę to jest wporzo bo o niej niepamiętam, ale jak sobie przypomnę i spojrzę to "beautiful drama";), i pewnie coś tam jeszcze.. 

Przyznam się, że jakoś przesadnie nie dbałem, wymieniałem to co konieczne, ale chciałbym doprowadzić to do fajnego stanu, tak dla siebie. Choć z drugiej strony nigdy go nie piłuje, omijam dziury i regularnie odkurzam i myje więc może nie jestem takim złym właścicielem:)

 

Pozdrowienia serdeczne.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.