Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć, obecnie szukam Audi a4 b5 i chcę dowiedzieć sie więcej o tym samochodzie, w tym momomencie posiadam Audi 80 b3 1,9d i jestem w 100% pewny, że następne auto jakie wybiore musi być marki Audi

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie,

Przyznam, że z pewną niepewnością zarejestrowałem się na tym forum. Nie posiadam Audi, choć jestem wielkim miłośnikiem tej marki, w szczególności modelu A4, który jest moim przyszłościowym celem. Dlaczego więc się zarejestrowałem?

Liczę na Waszą pomoc. Nie, nie finansową. Liczę na Waszą pomoc w dzieleniu pasji motoryzacyjnej. Moja firma planuje wydanie nowej gazety motoryzacyjnej. Jeśli ktoś z Was ma prywatną firmę, lub w takiej pracuje domyśla się jak ciężkie są początki. Dlatego liczę na Waszą pomoc. Nie chcę i nie mam zamiaru robić tutaj reklamy bo nie o to mi chodzi. Jeśli zajdzie taka potrzeba to oczywiście podzielę się swoim pomysłem i planami wydawniczymi.

Czego więc poszukujemy? Samochodów do "testów". Zanim jednak złapiecie się za serca i wykrzykniecie w niebogłosy (sam bym tak zrobił), że nie oddacie nikomu swojego samochodu, śpieszę poinformować, że nie zależy nam by zasiąść za kółkiem samochodu. Poszukujemy modeli seryjnych Audi A4 na terenie województwa zachodniopomorskiego i właścicieli, którzy by chcieli poświęcić nam dzień na sesję zdjęciową oraz porozmawianiu o użytkowaniu takiego samochodu. Co oferujemy w zamian? W gazecie możemy zareklamować klub/firmę/osobę na życzenie właściciela. Zapewniamy anonimowość, rejestracje będą oczywiście na zdjęciach zamazane.

Domyślam się, że dla wielu osób ten projekt może być "podejrzany". W naszych tekstach chcemy pisać otwarcie o samochodach i w miarę możliwości nie czuć presji, które by mogły na nas wywierać "artykuły sponsorowane". Aby w jakimś stopniu zapewnić swoje "pochodzenie" mogę zainteresowanym podać nazwę firmy oraz wszelkie jej dane.

Osobiście nazywam się Paweł Płocharski. Zajmuję się pisaniem tekstów, fotografią oraz grafiką. Jako potwierdzenie, mogę przedstawić swoje prace dla innych firm, ale jak mówiłem wcześniej nie chcę na dzień dobry umieszać linków by nie zostały potraktowane jako reklama.

Czy jest ktoś chętny by pomóc?

Witam na pokładzie forum a4 klub, o pomocy w twojej sytuacji pytaj w wątkach sptkań zachodniopomorskich, lub podjedż na spota w tym regionie http://www.a4-klub.pl/smf/zachodniopomorskie-b94.0/

Powyżej link

Możesz również założyć temat w odpowiednim dziale , z twoją propozycją. :hi: