Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów!

Trafiłem na forum A4-klub.pl dzięki wujkowi google. W niedługim czasie planuje zakupić swoje pierwsze wozidło. Ostatnimi czasy zacząłem bliżej interesować się Audi A4 typoszeregu B5 z początku produkcji, silnik benzyna. Benzyna, gdyż w perspektywie zbliżających się studiów nie planuje astronomicznych dochodów, a niestety silniki TDI są dobre, dopóki działają. Tak więc postanowiłem, że chce auto z silnikiem benzynowym, do którego za zaoszczędzone pieniądze (niższa cena porównywalnego rocznika Pb niz ON) zainstaluje instalacje LPG. Wiem, że rozwiązanie to ma szerokie grono zwolenników jak i przeciwników, zresztą jak wszystko na tym świecie. Ja należę do zwolenników. Mam nadzieję, że osoby popierające moje stanowisko, pomogą mi w doborze odpowiedniej jednostki napędowej. Czy najlepszym rozwiązaniem jest 1.6? Czy może silnik 1.8 20v dobrze znosi LPG? Wiem, że są magicy montujący LPG do 1.8T, ale ja na starcie odrzucam tą opcję. Bardzo proszę o każdy post, który pomoże mi w podjęciu decyzji.

pozdrawiam

BartoszzG

P.S.

Liczę się z tym, że na forum jest silne grono miłośników marki, którzy nie pozwolą powiedzieć o niej złego słowa, ale proszę osoby obiektywne, aby wyraziły swoją opinie na temat poniższego pytania:

Czy Audi A4 B5, rok produkcji ~1995 jest w stanie przejeździć w miarę bezawaryjnie minimum 5 lat? (od daty zakupu - 2011r) Czy lepiej poszukać czegoś mniej prestiżowego, a nowszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. co prawda nie jestem jeszcze właścicielem Audi jednak być może niedługo się to zmieni...miałem już parę aut i z każdego nie byłem choć w 70% zadowolony choć miałem egzemplarze zadbane dlatego teraz stawiam na Audi A4 B6 1.9TDI 131HP! Mam nadzieje że w końcu będę zadowolony z auta...jednak zanim kupie trochę się muszę o nim dowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...