Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

W dniu 4.02.2022 o 11:43, Oskar4619 napisał:

Edytowane przez Oskar4619

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

Witam wszystkich forumowiczów, jestem z Wołowice posiadam Audi A4B6 Avant

Witam Wszystkich grupowoczow!

Mam na imię Jarek, pochodzę z Kańczugi i jestem posiadaczem Audi A4/B6 Avanti.

,,,

Screenshot_20220205-000836_Chrome.jpg.31adcb67d34be87d41fd19228b830138.jpgWitam, jako że po kilku latach i to dobrych kilku wróciłem do grupy VAG jeszcze raz witam wszystkich klubowiczów

Właśnie zakupione

a4b5 Avant 2001 1.9 TDI 115km