Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Przygody z marka Audi zacząłem z początkiem tego wieku. kiedy to kupiłem 80 B2 Coupe 1,8. Mam miłe wspomnienia z tym samochodem. Po sprzedaży samochodu miałem kilka innych marek. VW SUZUKI BMW. VW był ośką Suzuki 4WD na Viskozie a BMW wiadomo :) Na początku tego roku miałem możliwość przejechania się SUBARU Imprezą STI z 2005 roku i powiedziałem sobie że następny będzie napęd na cztery koła i minimum 150 KM. Odkąd miałem B2 podobała mi się B4 Coupe. I takiej szukałem. 2,3 litra i napęd na cztery koła. Ale po kilku próbach przypadkiem trafiła mi się A4 Ouattro z przyjemnym motorem 2,4 litra, Przywiozłem ja z Niemiec. Gdzie była u dwóch właścicieli. Wszystko na to wskazuje (paragony zaświadczenia z TUVu) że ma mały przebieg. Jak każdy samochód mający już parę lat potrzebuje wymienić zużyte części I powiem wam że jestem zaskoczony bo gdzie się nie pytam o części to wszędzie chcą VIN. Od pewnego czasu szukałem odpowiedniego miejsca żeby móc sprawnie i efektywnie eksploatować swój samochód. Jestem zalogowany na innym forum ale ciężko jest mi tam otrzymać sensowną pomoc. Mam nadzieję że tutaj są bardziej życzliwi ludzie którzy rozumieją że nie każdy od razu wie co i jak. Jestem osobą która jeśli tylko może sama naprawia samochód. Mam zaprzyjaźnionego mechanika który w mojej ocenie jest dobrym mechanikiem i zawsze służy mi pomocą. Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...