Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczy. Nazywam się Gabriel, jestem z Torunia mam 28 lat. Jestem można powiedzieć laikiem w temacie audi, ale zamierzam się wciągnąć w temat na Grubo. obecnie szukam dla mojej rodzinki A4 B5 Avant.

A teraz troszkę o mnie. A więc (wiem że niektórzy mają urazę) jestem od 14 lat pasjonatem również niemieckich aut, tyle że BMW. O marce, silnikach wyposażeniu, modach i innych rzeczach związanych z tą marką wiem niemal wszystko. Przez 10 lat użytkowania tych aut, przerobiłem pod każdym względem każdy model do roku 2000, czyli począwszy do e21, a skończywszy na e38.

Z żoną doszliśmy do wniosku że pora zmienić kierunek i pójść w nową markę, wybraliśmy audi. Auta również z tradycją, własnym nietuzinkowym stylem, ponadczasową sylwetką i kapitalnymi motorami. Mam nadzieje że trafię na jakiegoś miłego Avanta i będę mógł się Wam pochwalić zakupem jak i modami, na które pomysłów mam pełną głowę.

Do tej pory posiadałem:

BMW: e21,

e30 w ilości sztuk 3 ostatnie 2 swapowałem jedna otrzymała serducho z e46 2.8 m52, druga z e38 m60b30 czyli V8 w 3 litrach,

e32 sztuk 2 m30b35 czyli 3,5 litra duża 6 i z V8 4 litry

e34 4 sztuki z każdym motorem po za tds i 1.8

e36 sedan 4 sztuki (1.6 m40, 2.0 24v, 2,5 24v oba m50, i 2.8 m52 b28 tu czyli podwójny vanos)

e36 coupe 1.8 is

e39 m62b44 czyli 4.4 v8

i e38 również z 4 litrowym v8 tyle że bez vanosów jak w e39 czyli m60 b40

Teraz kolej na Audi :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...