Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam . Jestem nowy na forum gdyż mam problemy z nie najnowszą A4 (B6). Na razie mam problem z Tiptronikiem ale problem opisze na forum technicznym.W opisie profilu napisałem napęd FW... ale szczerze to nie wiem jaki on jest bo nie rozumiem Audi i tych wszystkich skrótów. Osobiście poruszam sie Fordem Galaxy, a audi miało być dla żony. Kupiłem za granicą od znajomego za śmieszne pieniądze ale koszty naprawy już w Polsce trochę mnie przestraszyły. Cóż ,na forum pewnie sie ktoś znajdzie kto doradzi co z tym robić. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od marca tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi B5 '95 z silnikiem 1.8. Dołączyłem do Waszego forum ponieważ sporo ludzi je poleca jako skuteczną pomoc przy problemach z autem i jako możliwość poznania pasjonatów marki :) mam nadzieje, że Admini nie będą mieli nic przeciwko jeśli do mojego pierwszego posta dołączę małą prośbę. Na wstępie chciałbym dodać, ze to nie jest żaden spam, a jedynie prośba o pomoc.

Proszę o glosy dla mojej dziewczyny! Bierze ona udział w konkursie, gdzie może wygrać roczne stypendium! Dla Was to tylko chwila, a dla niej ogromna szansa! Jedyne, co trzeba zrobić to kliknąć w poniższy link:

Twoja przyszłość z WSB

To wszystko; oddanie głosu nie wymaga lajkowania niepotrzebnych stron ani rejestracji. Wierzę w Was !!!

Od razu chciałbym dodać, że nie założyłem tego konta w celu spamowania na forum pod każdym tematem informacjami na ten temat. Każde z nas chciałoby pomóc swojej drugiej połówce i liczę na zrozumienie :)

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...