Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczów - pozdrowienia z POZnania, A4 B6 3.0 V6, idealna laleczka, jestem zauroczony :) nie tylko dźwiękiem silnika ale także jakością tego auta.

Służbowo jeżdżę nowymi samochodami klasy kompakt i średniej wyższej. Pomimo, że moje cudo ma 14 lat, naprawdę wielki szacun dla inżynierów Audi.

Pozdrowienia,


Ahhhh - czy jest na forum osoba mogąca powiedzieć mi coś więcej na temat mojego auto po numerze VIN?

Nie mogę znaleźć tematu. Znam takie urządzenie jak wyszukiwarka w razie jakby ;)

Podaję.

WAUZZZ8E32A290147

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imie Tomek mieszkam w okolicach Nowego Sacza, woj małoposlkie, mam dwa auta pierwszy golf 2 w bdb stanie moje pierwsze auto ktore posiadam 7lat i mam do niego sentyment, potem zakupilem 4 pojezdzilem troche i kupiłem w końcu, pisze w końcu bo zawsze mi sie podobała i chciałem miec a4 model b6, wersja sline z 2004r silnik 1.9tdi avf 6bieg. Narazie jest seria ale tak jak golf kiedys był seria a teraz jest porobiony tak samo audi bedzie modyfikowane, generalnie powonno być gotowe na lato 2017r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Gdańska wszystkich Klubowiczów oraz gości forum Klubu A4.

Kupiłem 3 lata temu używane (nie stać mnie na salony) Audi A4 B7 2.0T FSI 200KM z niedużym (tak uważam) przebiegiem od pierwszego użytkownika. Niecałe 80 tys. km przebiegu auto miało gdy je kupowałem, co było sprawdzone w serwisie Audi. Nowe pochodziło z salonu PL, pierwsza rejestracja to kwiecień 2007 r. Jeżdżę nim na co dzień i obecnie ma przejechane prawie 133 tys. km. To tyle na razie na temat mojej A-czwórki.

Czasami gościłem na Waszym forum i doszedłem do wniosku, że chyba warto bardziej aktywnie w nim uczestniczyć, stąd moja rejestracja tutaj.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imię Bartek i jestem z okolic Góry (woj. dolnośląskie).Posiadam od niedawna Audi A4 B6 :banan:i w dodatku :quattro:. Na forum zaglądałem dużo wcześniej i zawsze znajdywałem na nim potrzebne dla mnie informacje. Z czasem postanowiłem do was dołączyć. Pozdrówki! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Paweł z Podkarpacia :) niedawno stałem się posiadaczem Audi A4 B6 1.8T Quattro :banan: Pozdrowienia dla całego klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Jakoś dwa miesiące temu wszedłem w posiadanie Ałci A4B6 Avant i nadeszła ta wiekopomna chwila co by się tu zarejestrowac i przywitac....

A zatem... CZESC WSZYSTKIM!! :)

PS. Mam nadzieję, że nie doprowadze Was do furii zadając Wam pytania o byle bzdety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Od niedawna jestem (jak na razie :D ) szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5. Wożę się głównie po Łodzi, Pabianicach (<-są jacyś zapaleńcy stąd :) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...