Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc? fabryczne ustawienie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zakupiłem samochód z zawieszeniem KW V2 i jest obniżone za bardzo chciałbym go podnieść do seryjnej wysokości tyko jest w tym wszystkim to że nie wiem jakie majom to być wartości od asfaltu do rantu błotnika według specyfikacji na tablice w bagażniku mam 1BA 0YJ i 0YJ ale nie mówi mi to nic mam sedana A4 B7 1,9 TDI felgi stalowe 16 cali jak by ktoś mi podał wysokości a jeszcze jedno te zawieszenie KW V2 potrzebuje instrukcji jak się je ustawia i dostraja pierwszy raz mam odczynienia z zawieszeniem gwintowanym właściciel poprzedni niemieć zostawił tylko klucze do ustawiania i nic więcej .

z góry przepraszam za pisownie jestem dyslektykiem

Opublikowano
Witam zakupiłem samochód z zawieszeniem KW V2 i jest obniżone za bardzo chciałbym go podnieść do seryjnej wysokości tyko jest w tym wszystkim to że nie wiem jakie majom to być wartości od asfaltu do rantu błotnika według specyfikacji na tablice w bagażniku mam 1BA 0YJ i 0YJ ale nie mówi mi to nic mam sedana A4 B7 1,9 TDI felgi stalowe 16 cali jak by ktoś mi podał wysokości a jeszcze jedno te zawieszenie KW V2 potrzebuje instrukcji jak się je ustawia i dostraja pierwszy raz mam odczynienia z zawieszeniem gwintowanym właściciel poprzedni niemieć zostawił tylko klucze do ustawiania i nic więcej .

z góry przepraszam za pisownie jestem dyslektykiem

Znalazłem tylko coś takiego-nie wiem czy Ci pomorze wymiary-audi-a4-b7-avant.jpg

Wynika z tego,że prześwit wynosi 120mm:wink:

Opublikowano
  • Autor

ale nic to mi nie mówi dalej nie wiem jaki ma być wymiar od jezdni do nadkola ?

Opublikowano
  • Autor

tak byłem tam na tym odnośniku ale nie znalazłem wartości dla sedana z silnikiem 1,9 TDI same kombi

Opublikowano
tak tyłem tam na tym odnośniku ale nie znalazłem wartości dla sedana z silnikiem 1,9 TDI same kombi

słabo czytałeś...

Auto: A4 B6 (FWD)

Nadwozie: Sedan

Silnik: AVJ 150 (2001)

Skrzynia: FTW Manual 5-cio biegowy

Zawieszenie seryjnie było 1BA

Przód -OJG 680mm

Tył -OYH 680mm

nacisk na osie 1-1045

2-1020

zamiana na 1BE (pochodzą z AWXa/sedan/manual 5-cio biegowy/FWD/2001)

Przód-OJG 665 mm

Tył -OYG 660 mm

stabilizator z RS4/B7 na tyle

obydwa zawieszenia mierzone na feldze 18" profil 40mm

Auto: A4 B6 (FWD)

Nadwozie: Sedan

Silnik: AWX Sedan

Skrzynia: Manual 5-cio biegowy

Zawieszenie seryjnie - 1BA

Przód -OJJ 660 mm

Tył -OYH 675 mm

ON - rezeri teraz pytanko mial ktos OJJ i zmienil na 1BE z jaka kategoria wagowa? 1 czy 2 nizej zeby dorbze siadlo o 2cm? :)

opony 225/45/17 bieżnik ok 5mm

Opublikowano
  • Autor

dobrze ale jest to opis dla b6 a ja mam b7 i zawieszenie 1BA przód 0YJ i tył 0YJ to co opisujesz to są inne specyfikacje tak mi się wydanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.