Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o panel klimatronika i wyłącznik świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poszukaj w dziale warsztat ---> B6/B7 jest tam o tym temat.

po małej modyfikacji będzie działać. Po drugie przedni panel możesz przełożyć

Opublikowano
  • Autor

ale ja mam 1 din a chce sobie włożyć duże radio lub RNS-a i chce kupić sobie 2 din czy też da się przełożyć panel w takim wypadku ? albo morze od razu taki komplet sobie zapodać

AUDI A4 B6 RAMKA KONSOLA 2DIN KOSZ +KLIMATRONIC (2908491363) - motoAllegro

co do wyłącznik świateł to czy da się założyć do B^ wyłącznik auto tak aby działał poprawnie gdy się miał wyłącznik bez funkcji auto

NOWY WLACZNIK SWIATEL AUDI A4 B6 MALYSZ 01-08 AUTO (2844275059) - motoAllegro

Opublikowano

tak przedni panel podejdzie, a jak się nie boisz to możesz podciąć boki w obecnym i podpasować pod 2din

ja i kilku innych kolegów tak zrobiliśmy

Opublikowano
  • Autor

obecnego nie chcę podcinać ponieważ jest strasznie powycierany i przełączniki i obudowa w jednym miejscu tak więc dlatego go zechce wymienić

co do wyłącznik świateł to czy da się założyć do B6 wyłącznik auto tak aby działał poprawnie gdy się miał wyłącznik bez funkcji auto

NOWY WLACZNIK SWIATEL AUDI A4 B6 MALYSZ 01-08 AUTO (2844275059) - motoAllegro

Opublikowano

ten włącznik nie jest nowy, że nowy (znaczy się nie jest taki jak z ASO) to podróbka

odnośnie zamiany to tak się bez problemu nie da. W w/w dziale warsztat masz tematy odnośnie zmiany włącznika etc.

idę spać:hi:

Opublikowano

co dla Ciebie oznacza włącznik auto poprawnie :P bo jak dla audi po nadejściu zmierzchu załączać światła, a jeśli chcesz by tak właśnie to skąd włącznik ma wiedzieć ze ciemno?? :hi:

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki , sory że tak pytam ale co do elektryki to nie jestem zbyt obiegany

Opublikowano

posiedź, poczytaj na forum wszystko jest

Opublikowano

nie szkodzi nikt nie jest geniuszem w każdej dziedzinie :wink:

aby włącznik działał jak pisałem trzeba ci lusterka z czujnikiem zmierzchu :decayed: ale jak włożysz bez to będzie działał jak automat 24h :wink:

Opublikowano
  • Autor

aha ja myślałem że jak dam w pozycji auto to od razu po zapaleniu włączą się światła drogowe źle to chyba skojarzyłem :doh:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

ok będę szukał jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc

Opublikowano

baa no i tak jest tylko ze kiedyś były ustawy światła konieczne po zmroku :wink:

ale to jak chcesz by włączały się od razu po zapłonie to raz możesz tylko zakodować tryb skandynawski i włącznik auto ci jest niepotrzebny :wink: a dwa jak założysz taki z auto teraz tak od razu to bez czujnika zmierzchu właśnie tak będzie działał :wink:

Opublikowano
  • Autor

aha a gdy dam na zero to światła zgasną dobrze to zrozumiałem , jeśli na vagu dam na system skandynawski to zawsze po przekręceniu zapłonu będą świecić światła a mi o to chodzi żeby je można było wyłączyć w razie potrzeby

Opublikowano

na skandynawskim zawsze na auto jak będzie zero to będzie zero :wink:

Opublikowano
  • Autor

a teraz rozumie czyli tylko na vagu przestawię i będzie git dziękuję za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.