Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naszukałem się żeby była wersja jaką chciałem nie spełniła wszystkich założeń ale i tak jestem zadowolony :)

DSC01836.jpg

Kolor:

LY7Q :) warunek konieczny odcienie: srebrne/szare...

Wyposażenie:

E4J :) pełny Sline dla tego roku w opcji: WGS czyli xenon,FIS,fotele,tkanina speed+feinnapa,G97 :)

1BV pakiet zawieszenia Sline

3FE szyber elektryczny warunek konieczny :)

4A3 grzanie fotelików warunek konieczny :)

4KC atermiczne szyby wszystkie

9ZF zestaw pod nokia 6310i :)

WQS czyli pakiet Sline Plus quattro GmbH :)

1D0 super kod wyposażenia :) czyli: bez haka holowniczego :)

a czego brakło...quattro i rocznika i tak 2miesiące szukałem...

Opublikowano

a może coś więcej napiszesz?? :wink:

Opublikowano

Witam kolegi z Lublinca i zapraszam na spoty:wink:

Opublikowano
a może coś więcej napiszesz?? :wink:

dokładnie, napisz coś więcej, daj więcej foto bo widzę że auto sympatyczne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o właśnie jozek726 brakło mi quattro :) a na spotach się zjawię tylko w weekendy to ja km kręcę i mnie często nie ma :)

Opublikowano

Jeszcze S-Line zewnątrz i będzie malina:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pakiet zewnętrzny S line dla tego rocznika:

- sportowe zawieszenie S line

- aluminiowe 9-ramienne obręcze 7,5J x 17 z oponami 235/45/R17

- emblemat S line na tylnych listwach ochronnych drzwi po obu stronach pojazdu

- lakiery we wszystkich kolorach seryjnych oraz specjalne perłowe: czerwony Missano i srebrny Avus

z zewnętrznego Sline jedynie przód mi się jeszcze podoba i listwy drzwiowe :)

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

a gdzie spryskiwacze pod xenon :)

Opublikowano

A to tylni zderzak już masz S-Line?

Zapomniałeś o lotce na dachu:wink:

Opublikowano
  • Autor
A to tylni zderzak już masz S-Line?

Zapomniałeś o lotce na dachu:wink:

Nie nie mam ale powiedzmy dyplomatycznie nie pasuje mi do mojej mocy silnika ;)

Ale mam pytanie moje listwy aluminiowe są piękne bo są matowe :) ale ich kod to: 5TG na ile to standard Sline to niewiem??? :)

ale i popielniczka tylna i panel wokół rączki zmiany biegów są w tym wykończeniu!

Opublikowano
A to tylni zderzak już masz S-Line?

Zapomniałeś o lotce na dachu:wink:

Nie nie mam ale powiedzmy dyplomatycznie nie pasuje mi do mojej mocy silnika ;)

Nie wiem co to ma wspólnego ale niech ci będzie.

1.9 Tdi też są w S-line zewnętrznym jak coś:wink:

Opublikowano
  • Autor

Oki to szczerze to podoba mi się w Sline zew.wszystko oprócz tego tylnego zderzaka ...

Opublikowano

No tak kwestia gustu. Mimo to powodzenia w modach:wink:

Opublikowano
Oki to szczerze to podoba mi się w Sline zew.wszystko oprócz tego tylnego zderzaka ...

można władować od Esyyy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o i ten z Eski wygląda exxxtra! :)

Opublikowano

Fajny kolorek. Zrób jakieś foty wnętrza. :wink: Bezawaryjnosci. :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki! Jutro rzucę jakieś foty ze środka

Opublikowano

Może ci sie podobać mniej lub bardziej S-line czy od S4 ale trzeba przyznać że ten standardowy to na pewno jest brzydszy.

Zobacz sobie jak to u mnie wygląda, jest S-line zew. bez zderzaka z tyłu i właśnie widać że czegoś brakuje i nie ma tego efektu z tyłu.

Szkoda ze nie dałes wiecej fotek, fajnie że trafiłeś prawie taką sztukę jaką szukałeś.

Ja też szukałem z Q ale niestety nie mam Q. Za mały był wybór akurat na tą chwile. Wolałem kupić ładniejszą sztukę ale bez Q. A nie brać tego co jest w mocno średnim stanie. Pamiętam że w momencie kupna spóźniłem się bo była właśnie z Q, nawet klubowicz sprzedawał z Częstochowy.

Opublikowano
  • Autor

No były Q ale jakieś golasy albo ciemne kolory...no i jak przemyję wóz to więcej foto będzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.