Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SDS sterowanie głosem w RNS E spolszczenie navi i fisa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam informacji na temat sterowania głosem w B6/B7 z radiem RNS-E, czy jest możliwe dodanie języka polskiego, i czy to działa?
Co należy zrobić żeby spolszczyć navi RNS-E i kolorowy FIS? Pozdrawiam

Opublikowano

Z tego co wiem FISa nie spolszczysz,RNS-a można jak poszukam to dam Ci namiary kto może to zrobić,nie wiem jak z SDS sam też jestem ciekaw mam w j.angielskim.

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że Fisa nie idzie spolszczyć, niemieckie komunikaty mam, źle mi sie na to patrzy, a można chociaż zmienić na angielskie?

Co do RNS-E, czekam za info :) A najbardziej ciekawi mnie jak w praktyce działa SDS :)

Opublikowano
Szkoda że Fisa nie idzie spolszczyć, niemieckie komunikaty mam, źle mi sie na to patrzy, a można chociaż zmienić na angielskie?

Co do RNS-E, czekam za info :) A najbardziej ciekawi mnie jak w praktyce działa SDS :)

Aby zmienic komunikaty w liczniku wystarczy przekodowac :wink: było o tym pierdylion razy , wystarczy poszukac i poczytac na FORUM

Tematy do poczytania :

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b6-b7-sds-rns-e-57552/

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/

Jezeli chodzi o Polskie Menu to mozna to zrobić jezeli ma sie NAVI BNS 4.2

Przykład jak to wygląda ---> BNS 4.2 - FIS Nawigacja w Liczniku - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

Opublikowano
Szkoda że Fisa nie idzie spolszczyć, niemieckie komunikaty mam, źle mi sie na to patrzy, a można chociaż zmienić na angielskie?

Co do RNS-E, czekam za info :) A najbardziej ciekawi mnie jak w praktyce działa SDS :)

Język na fisie jeśli masz b7 z kolorowym fisem-bo z profilu się nie dowiedziałem-z poziomu menu Fisa:Naciskasz przycisk z dołu manetki trzy razy,włączy Ci się menu licznika,wchodzisz w "einstellen" później"sprache" i "englisch"i masz:decayed:

a jeśli b6 z mono fisem poprzez kodowanie licznika vagiem

Opublikowano

Jezyk koduje sie gdzie indziej. To co podales to kraj.

I jesli dasz np anglia to przebieg bedzie w milach

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Sory za błąd:wink:

Zmiana języka fis vagiem

- 17 Instruments

- 10 Adaptation

wpisujemy wartość 04

pojawi sie wartość z przedziału od 1 do 7, gdzie:

1 język niemiecki

2 język angielski

3 język francuski

4 język włoski

5 język hiszpański

6 język portugalski

7 język czeski

podajemy nową wartość w zależności od wybranego języka i zapisujemy.

Opublikowano

Teraz to tak :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

a jak to jest z tym SDS'em ? działa to po polsku, czy to pic na wode ? :)

Opublikowano

Po angielsku dziala calkiem dobrze

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
a jak to jest z tym SDS'em ? działa to po polsku, czy to pic na wode ? :)

Nie bedzie komunikatow po Polsku :wink:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Wytłumaczycie mi jak zmienić język SDS? Niemiecki głos tej Pani nie jest przyjemny dla ucha. :kwasny:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ogrzebuje kotleta. Wie ktoś jak zmienić głos w SDS z niemieckiego na angielski?

Opublikowano

Też bym chętnie się dowiedział jak zmienić SDS na angielski. ^_^

Opublikowano

RNSE

adaptation

channel 011: Language (Speech Recognition)

zmieniasz 0 na

  • 1 = English

Choć nie jestem pewien , czy ta opcja nie dotyczy komunikatów nawigacji.

Edytowane przez marjankowi

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzewam temat. Jak zmienić te języki:

SDS -gada do mnie coś po francusku - chciałbym po angielsku

FIS - po angielsku - to juz zmieniłem

NAVI - nie gada w ogóle :( - chciałbym po angielsku

Menu - zmiana na polski - ma ktoś możne pliki z sw - te na necie to już powygasały.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.