-
Żarówki DUAL LED (orange - white)
Witajcie, Ostatnio znalazłem w sieci żarówki dual led, tzn przystosowane do aut z USA, myślałem zrobić taką przeróbkę żeby przekodować moduł świateł na USA i zamontować takie żarówki. Czy miał ktoś do czynienia z takimi wynalazkami? Pozdrówka
-
Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
Świetny poradnik, ale czy może ktoś podpowiedzieć gdzie szukać tych przewodów w wersji sedan ?
-
Nie działa centralny z pilota i kluczyka
Witam, wczoraj zachodze do mojej A4 B7, chce otworzyc normalnie auto z pilota a tu nic... udalo sie otworzyc mechanicznie z kluczyka, ale zamknąć już nie. Reasumując nie wiem co sie stalo, ale auto sie nie zamyka... Dodam że jak siedze w srodku to moge zamknac przyciskiem przy drzwiach. proszę o porady, pozdrawiam i życze wesołych świąt
-
[ALL B7] Problem ze wskazaniem temperatury
Witam, w mojej Audi A4 B7 mimo niskiej zadanej temperatury na climatroniku z lewego nawiewu obok kierownicy leci "żar" gorące powietrze. Jak rozwiązać ten problem? Pozdrawiam
-
Metalowy a plastikowy przepływomierz
Witam w mojej A4 2.5V6 TDI siedzi metalowy przepływomierz z jakby układem scalonym,ale znalazłem w bagażniku jakiś przepływomierz, kompletny z obudową, zostawiony przez poprzedniego właściciela. Ku mojemu zdziwieniu po wipisaniu numerów wyskoczyło że jest od 150 konnej wersji. Proszę mi wytłumaczyć czym się różni ten metalowy z układem od tego plastikowego bez układu. Pozdrawiam
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Witam, czy opisywane plasticzki pasują do 2.5 V6 TDI ? Moje Audi też jest okrojone i nie ma na podszybiu i z prawej strony osłon
-
Kolorowy FIS wyświetla tylko >E< nie pokazuje nic...
Ok, dzięki, działa wszystko
-
Kolorowy FIS wyświetla tylko >E< nie pokazuje nic...
Witam. Przed chwila wsiadłem do A4 B7, ku mojemu zdziwieniu komputer nie pokazał spalania, tylko na środku napis >E< Dodam ze zmiana manetką nic nie pomaga... O co tutaj chodzi? ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Wcześniej wszystko było ok, żadnych błędów.
-
Nie działa parktronic
Dziekuje bardzo
-
Nie działa parktronic
Jakies szczegoly ?
-
Nie działa parktronic
Wlasnie tez tak mysle ze moze ktos zalozyl tylko zderzak z czujkami dla picu, a gdzie jest glosniczek, centralka ?
-
Nie działa parktronic
Witam, kupiłem Audi A4 B7, mam przy niej parktronic z tyłu, ale nie mam w środku żadnego wyłącznika, dodam że nic nie pika jak cofam. Jak moge sprawdzić, czy jest w ogole parktronic? Gdzie mogę znaleźć centralkę, głośnik. Trochę mnie to irytuje, więc piszę do Was Pozdrawiam
-
SDS sterowanie głosem w RNS E spolszczenie navi i fisa
a jak to jest z tym SDS'em ? działa to po polsku, czy to pic na wode ?
-
SDS sterowanie głosem w RNS E spolszczenie navi i fisa
Szkoda że Fisa nie idzie spolszczyć, niemieckie komunikaty mam, źle mi sie na to patrzy, a można chociaż zmienić na angielskie? Co do RNS-E, czekam za info A najbardziej ciekawi mnie jak w praktyce działa SDS
-
SDS sterowanie głosem w RNS E spolszczenie navi i fisa
Witam, szukam informacji na temat sterowania głosem w B6/B7 z radiem RNS-E, czy jest możliwe dodanie języka polskiego, i czy to działa? Co należy zrobić żeby spolszczyć navi RNS-E i kolorowy FIS? Pozdrawiam
marcinsparco
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta