Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinsparco

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witajcie, Ostatnio znalazłem w sieci żarówki dual led, tzn przystosowane do aut z USA, myślałem zrobić taką przeróbkę żeby przekodować moduł świateł na USA i zamontować takie żarówki. Czy miał ktoś do czynienia z takimi wynalazkami? Pozdrówka
  2. Świetny poradnik, ale czy może ktoś podpowiedzieć gdzie szukać tych przewodów w wersji sedan ?
  3. Witam, wczoraj zachodze do mojej A4 B7, chce otworzyc normalnie auto z pilota a tu nic... udalo sie otworzyc mechanicznie z kluczyka, ale zamknąć już nie. Reasumując nie wiem co sie stalo, ale auto sie nie zamyka... Dodam że jak siedze w srodku to moge zamknac przyciskiem przy drzwiach. proszę o porady, pozdrawiam i życze wesołych świąt
  4. Witam, w mojej Audi A4 B7 mimo niskiej zadanej temperatury na climatroniku z lewego nawiewu obok kierownicy leci "żar" gorące powietrze. Jak rozwiązać ten problem? Pozdrawiam
  5. Witam w mojej A4 2.5V6 TDI siedzi metalowy przepływomierz z jakby układem scalonym,ale znalazłem w bagażniku jakiś przepływomierz, kompletny z obudową, zostawiony przez poprzedniego właściciela. Ku mojemu zdziwieniu po wipisaniu numerów wyskoczyło że jest od 150 konnej wersji. Proszę mi wytłumaczyć czym się różni ten metalowy z układem od tego plastikowego bez układu. Pozdrawiam
  6. Witam, czy opisywane plasticzki pasują do 2.5 V6 TDI ? Moje Audi też jest okrojone i nie ma na podszybiu i z prawej strony osłon
  7. Witam. Przed chwila wsiadłem do A4 B7, ku mojemu zdziwieniu komputer nie pokazał spalania, tylko na środku napis >E< Dodam ze zmiana manetką nic nie pomaga... O co tutaj chodzi? ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Wcześniej wszystko było ok, żadnych błędów.
  8. Jakies szczegoly ?
  9. Wlasnie tez tak mysle ze moze ktos zalozyl tylko zderzak z czujkami dla picu, a gdzie jest glosniczek, centralka ?
  10. Witam, kupiłem Audi A4 B7, mam przy niej parktronic z tyłu, ale nie mam w środku żadnego wyłącznika, dodam że nic nie pika jak cofam. Jak moge sprawdzić, czy jest w ogole parktronic? Gdzie mogę znaleźć centralkę, głośnik. Trochę mnie to irytuje, więc piszę do Was Pozdrawiam
  11. a jak to jest z tym SDS'em ? działa to po polsku, czy to pic na wode ?
  12. Szkoda że Fisa nie idzie spolszczyć, niemieckie komunikaty mam, źle mi sie na to patrzy, a można chociaż zmienić na angielskie? Co do RNS-E, czekam za info A najbardziej ciekawi mnie jak w praktyce działa SDS
  13. Witam, szukam informacji na temat sterowania głosem w B6/B7 z radiem RNS-E, czy jest możliwe dodanie języka polskiego, i czy to działa? Co należy zrobić żeby spolszczyć navi RNS-E i kolorowy FIS? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.