Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ramka 2 din do b5?


molek86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze.ostatnio troche wziolem sie za car audio mianowicie wygluszylem przednie drzwi i wsadzilem glosniki 16cm HERTZA. moja b5 po lifcie posiada radio symphony 2 dinowe

swietnie sie prezentuje noca jako cale podswietlenie w srodku ale efektu muzycznego zbytnio nie daje i wpad mi do glowy pomysl wymiany radia i teraz wlasnie zaczynaja sie schody. z poczatku myslalem o 2 dinowym ale budzet od 1000zl za fajna uzywke dvd. a wiec postanowilem 1 dinowe radio.ok to w miare jest juz ustalone ale zaczymalaem sie na ramce do radia 1 dinowego do audi a4 b6 kosztuje 60zl a do b5 sa po 200zl WTF?? i tu moje pytanie da sie ta z b6 przerobic do mojej b5 bo placac 200zl za sama ramke z gory stwierdzam ze jednak mam dobre radio symphony i juz mi sie odechciewa modernizacjii.a te co widzialem ramki to na dole maja schowek a u gory radio.

moze pa ktos na sprzedaz jakies fajne radyjko??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego akurat nie zrobie wole zostac przy fabrycznym aczkolwiek jeden z allegrowiczow pisal ze po lekkich modyfikacjach pasuje z b6 ramka. a mam takiego magika na miejscu i nie daleko kolega spawa plastiki a wiec wole pokombinowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego akurat nie zrobie wole zostac przy fabrycznym aczkolwiek jeden z allegrowiczow pisal ze po lekkich modyfikacjach pasuje z b6 ramka. a mam takiego magika na miejscu i nie daleko kolega spawa plastiki a wiec wole pokombinowac :)

Watpie. poniewaz radio 2 din z B6 jest wyzsze i wezsze nizeli to z B5 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak spre są róznice w radiach i te z tego tematu jest kuż przycięte http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-radia-symphony-ii-b5-256398/ a tu masz jak przerobić ramke z b6 do b5 How to A4 (b5) Face-lift faceplate conversion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajne forum mp3.car. tam można podpatrzeć jak mają zrobione inni

a także dowiedzieć się co nieco na temat samych materiałów i farb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...