Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parowanie ksenonów


poko77

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ratunku...Wiem że temat był poruszany i zrobiłem już wszystko co wyczytałem na forum.

Uszczelniłem system ustawiania lamp jak w tym temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-parowanie-bi-xenon-199064/

Dodatkowo wkleiłem tylne klapki z przetwornicami na silikon i od zewnątrz uszczelniłem przetwornicę.Klosz w koło uszczelniłem silikonem.

A lampy dalej parują :facepalm: Już mi nerwów brakuje i pomysłów.Wysuszone były dobrze.Zostawiłem tylko nie zaklejone takie czarne rurki które są przy lampach.Czy to też mam zakleić silikonem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa za szczelna też nie może być niestety

Zauważyłem że zaczyna parować tylko po wjechaniu do garażu,byłem ustawiać światła i wtedy zaczęła parować.Ale jak postała pod domkiem,para zeszła.Przetestuję ją trochę.Może będzie dobrze :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sproboj, gdziesz czytalem ze jak w lampach jest jakas stara wilgoc to moze dlugo wychodzic. Powiedz mi masz zwykle lampy czy ori xeny badz bixy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sproboj, gdziesz czytalem ze jak w lampach jest jakas stara wilgoc to moze dlugo wychodzic. Powiedz mi masz zwykle lampy czy ori xeny badz bixy ?

Mam ori bi-xenon :naughty: .Przetwornice mam na klapkach zamykających lampę z tyłu.Jutro pojeżdżę więc się lampy nagrzeją i wszystko powinno się wyjaśnić.Jak będą parowały dalej to daję sobie spokój przynajmniej do wiosny,a potem zostanie odklejenie klosza i sklejanie na nowo,bo już nigdzie indziej woda nie może się dostawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeżeli para Ci schodzi po jakims czasie stania na dworze to raczej wentylacja lampy jest poprawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja kolego u siebie poradzilem sobie w taki sposob z parowaniem bez zadnych sylikonow.Trzeba wyjac z lampy od góry to co jest regulacja lampy manualna nad kierunkiem takie trybiki i na tym trzpieniu co wchodzi w lampe jest oring trzeba go zmienic i niebeda ci parowaly bo tamtedy dostaje sie woda do lampy ja tak zrobilem i jest spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja kolego u siebie poradzilem sobie w taki sposob z parowaniem bez zadnych sylikonow.Trzeba wyjac z lampy od góry to co jest regulacja lampy manualna nad kierunkiem takie trybiki i na tym trzpieniu co wchodzi w lampe jest oring trzeba go zmienic i niebeda ci parowaly bo tamtedy dostaje sie woda do lampy ja tak zrobilem i jest spokoj.

Witam.Zrobiłem tak,zmieniłem oring na większy i dodałem otwór żeby woda szybciej spływała z całego systemu i zabezpieczyłem pokrywkę silikonem.I dalej trochę parują,ale para schodzi,więc jakoś to przeżyję do wiosny :cheesy: Jak nadal nic się nie zmieni i będą parowały to będę rozklejał klosze...Mam nadzieję że do wiosny się dokładnie wysuszą i będzie dobrze,Dzięki za pomoc.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...